corel'de siyahların altının dolu çıkmasını istiyorum. Ama yapamadım yardım istiyorum

Corel Draw - corel'de siyahların altının dolu çıkmasını istiyorum. Ama yapamadım yardım istiyorum ...

corel'de siyahların altının dolu çıkmasını istiyorum. Ama yapamadım yardım istiyorum
byimaj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byimaj(36)

Grafiker / Konya

Alt 08-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar corelDraw'da siyahların altının dolu çıkmasını istiyorum fakat bilemedim yardımcı olursanız çok sevinirim

...::: BYİMAJ:::...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A1(36)

Alt 08-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ps (Postscript) yazıcı kullanıyorsan yazıcı ayarlarında seperations bölümündeki always overprint black kutucuğunu işaretliyebilirsin. PLC yazıcı kullanıyorsan siyah zemin ve yazıları seçip sağ tuşla overprint fill ve overprint outline seçeneğini kullanabilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap
byimaj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byimaj(36)

Grafiker / Konya

Alt 08-01-2008 #3
teşekkür ederim vektörel AŞK allah gönlüne göre versin corel'de siyahların altının dolu çıkmasını istiyorum. Ama yapamadım yardım istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
N/A1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A1(36)

Alt 08-01-2008 #4
rica ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
corel iin yardm