Corelde sorun

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corelde sorun ...

Corelde sorun
Grafi-ray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafi-ray(27)

Grafiker / Ankara

Corelde sorun

Alt 21-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar Corelde sorun Corel X5de bir çalışma yapmıştım.Yaptıktan sonra print e bastım karşıma "analyzing document" diye birşey yapıp duruyor sürekli çıktı alamıyorum.PDF olarak kayıt edip öyle alıyım dedim bu seferde kayıt ettikten sonra PDF i açtım bazı harfleri kalın olarak kayıt etmiş. Mesela "bu çok kalın" burdaki gibi "l" harflerinin bazıları kalın bazıları ise normal çıkmış.Bunların çözümlerini bilen biri varmı?Yoksa başka bir çözüm önerecek varsa yazsın lütfen.Şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

oktay46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oktay46

Matbaacı / Kahramanmaraş

Alt 23-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
"analyzing document" yazısı 10 - 12 saniye sonra kaybolacaktır... ondan sonra çıktını alırsın bu sorun degılkı arkadasım...
Bu mesajdan alıntı yap

Grafi-ray(27)

Grafiker / Ankara

Alt 23-06-2011 #3
sorun o yazı işte kaybolmuyor sürekli dönüyor analyzing document diye Corelde sorun ama başka bir şekilde çözmeyi başardım.
Bu mesajdan alıntı yap
oktay46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oktay46

Matbaacı / Kahramanmaraş

Alt 23-06-2011 #4
senın adına sevındım, ama nasıl bır çözüm buldugunu yazarsan belki başka arkadaslarada faydası olabilir...ben genelde dergi tarzı işler yaptıgımda cıktı alacagım zaman bu uyarı cıkar, ama 5 - 6 sanıyede gıder...
Bu mesajdan alıntı yap

Grafi-ray(27)

Grafiker / Ankara

Alt 24-06-2011 #5
Teşekkürler.Sorunu şu şekilde hallettim.Corelde çıktı alamıyordum pdf olarak kayıt ettiğim dosyada "l" lerde sorun var demiştim.Photoshop'a atıp "l" lerin kalınlığını alırım dedim.Sonra photoshop a bir attım "l" lerde sorun yoktu düzgün bir şekildeydi çalışmam.Tekrar pdf olarak kayıt edip çıktımı aldım Corelde sorun
Bu mesajdan alıntı yap
deniz bahtiyar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deniz bahtiyar

Grafiker / Yurtdışı

Alt 26-06-2011 #6
Teşekkürler.Sorunu şu şekilde hallettim.Corelde çıktı alamıyordum pdf olarak kayıt ettiğim dosyada "l" lerde sorun var demiştim.Photoshop'a atıp "l" lerin kalınlığını alırım dedim.Sonra photoshop a bir attım "l" lerde sorun yoktu düzgün bir şekildeydi çalışmam.Tekrar pdf olarak kayıt edip çıktımı aldım Corelde sorun
işte budur pratik çözümler üretmek gerekir yoksa bizz tekniğe mahkum hale geliriz
ayrıca zekice bir çözüm
öğrendiğim iyi oldu bende genelde arapça harflerde çalışırken bu sorunu yaşıyordum
Bu mesajdan alıntı yap