Corelde Sürekli Bu Hatayı Alıyorum Lütfen Yardım....

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corelde Sürekli Bu Hatayı Alıyorum Lütfen Yardım.... ...

eXeLanSs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eXeLanSs(27)

Grafiker / Bolu

Alt 03-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Uzun zamandır Corel Kullanıyorum ama Bu hatayı yeni almaya başladım, hata geldikten sonra program kapanıyor Allahtan auto save i ayarladım ve back-up yapıyor yoksa çok kötü olurdu ama yinede rahatsız edici autosave den önce geldiğinde çalışmanın bi kısmını siliyor, daha önceden de aynı hatayı alan arkadaşlar ne yapmnam gerekir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden sağolun, iyi akşmlar..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

josef29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hdd de yeterli yer yok onun için
Bu mesajdan alıntı yap

eXeLanSs(27)

Grafiker / Bolu

Alt 03-11-2009 #3
HDD 'de 21 GB Boş alan var ama :S Yeterli Olmayacağından değil sanırım Başka bi sebebi olabilir
Bu mesajdan alıntı yap
(: sema :) isimli Üye şimdilik offline konumundadır

(: sema :)

Yrd. Grafiker / Samsun

Alt 03-11-2009 #4
o hata çalıştığın sayfada çok uzun süre çalıştığın için verebilir bende de aynı şekilde
oluyo
Bu mesajdan alıntı yap
abdullahbulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abdullahbulut

Grafiker / Gaziantep

Alt 06-11-2009 #5
resmi göremiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
abdullahbulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abdullahbulut

Grafiker / Gaziantep

Alt 06-11-2009 #6
gördüm bunun bikaç sebebi olabilir. 1 temp dosyalarını silin, 2 dosyayı cmx formatında kaydedin bide öyle deneyin sorun çözülecektir.
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker.tr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker.tr

Grafiker / Adana

Alt 16-11-2009 #7
tools>option>memory:
swap disks;
-primary disk
-secondary disk
---------------
başka bir sürücüye yönlendirin,
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-11-2009 #8
Bende çok eskiden çok sık çıkan bir hataydı. Bir yama yükledim onla mı alakalı bilmiyorum ama artık sadece tarayıcıdan bir şey tarayacağım zaman bu hatayı alıyorum. Tarayıcının fişini çıkarıp tekrar takıyorum. Sorunsuz çalışıyor diğer taramaya kadarCorelde Sürekli Bu Hatayı Alıyorum Lütfen Yardım....
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

tempin dolu olması ve de corel ram ayarları

Alt 17-11-2009 #9

Uzun zamandır Corel Kullanıyorum ama Bu hatayı yeni almaya başladım, hata geldikten sonra program kapanıyor Allahtan auto save i ayarladım ve back-up yapıyor yoksa çok kötü olurdu ama yinede rahatsız edici autosave den önce geldiğinde çalışmanın bi kısmını siliyor, daha önceden de aynı hatayı alan arkadaşlar ne yapmnam gerekir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden sağolun, iyi akşmlar..
tempin dolu olmasından kaynaklanıyor vede corel tools menüsünden memory ayarlarını % 45 yap büyük ihtimal sorun ortadan kalkacaktır
Bu mesajdan alıntı yap

eXeLanSs(27)

Grafiker / Bolu

Alt 22-02-2010 #10
Sorun Çözüldü Her Birinize Ayrı Teşekkür Ederim Arkadaşlar. Üzerinde Çalıştığım Dosyanın İçerğiyle Alakalı Olay. Kullanılan Resimler Ve Grafikler Çözünürlükleri Büyük Olduğu İçin Dosya Boyutunu ve de Kullanılan Memory 'i Arttırdığı İçin Bu Hata Geliyor. Siz Siz Olun Aynı Dosya İçine Fazla Ağır Grafik Almayın Corelde Sürekli Bu Hatayı Alıyorum Lütfen Yardım....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Reklam