corelde ücgen yapımı

Corel Draw - corelde ücgen yapımı Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaslar bır sorum olacak corelde ucgen cızımı var mı tols menusundekını bılıyorum fakat ozel ayarlar yapabılecegım meselaa eskenar ucgen cızmek ıstıyorum veya acısı 165 olan bı ucgen ...

corelde ücgen yapımı
yabanci_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yabanci_

Hiç Biri / İstanbul

corelde ücgen yapımı

Alt 03-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaslar bır sorum olacak corelde ucgen cızımı var mı tols menusundekını bılıyorum fakat ozel ayarlar yapabılecegım meselaa eskenar ucgen cızmek ıstıyorum veya acısı 165 olan bı ucgen cızmek ıstıyorum bunları bılen varsa analatabılırmı sımdıden tesekkur edrımmm
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A2(43)

Alt 03-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
basic shapes araçlarını kullanarak yapabilirsin. sonra ctrl+Q tuşlarıyla curve yap.
shape tool aracıyla istediğin gibi oyna...
yada freehend tool aracıylada yapabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
corelde, yapımı, Üçgen