corelde web sitesi tasarımı

Web Tasarımı - corelde web sitesi tasarımı Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bunu Corel Draw' da çizdim... biraz daha çalıştıktan sonra şahsi sitem olarak kullanacağım yorumlarınızı bekliyorum...

kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 27-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bunu Corel Draw' da çizdim...
biraz daha çalıştıktan sonra şahsi sitem olarak kullanacağım
yorumlarınızı bekliyorum

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sayli57 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sayli57

Grafiker / Yurtdışı

Alt 27-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel olmuş eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
broken_wings isimli Üye şimdilik offline konumundadır

broken_wings

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 27-05-2008 #3
Corelde site yapmanın mantığı varmı bilmiyorum..Dreamweaverdada çizim yaparız belki corelde web sitesi tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
docker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

docker

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 30-05-2008 #4
türk site designerlar şu çizgi, kare olayından bi kurtulamadılar. neyse fena değil kanımca
Bu mesajdan alıntı yap
FRTDESIGN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FRTDESIGN

Grafiker / İstanbul

Alt 31-05-2008 #5
Hadi Photoshop Desen neyse corelde web sitesi tasarımı Frontpage dreamweaver flash tamamda corelde web sitesi tasarımı corelde ilginç ama güzel olmus tasarım olarak corelde web sitesi tasarımı askerin bi zincirinden teki düşmüş corelde web sitesi tasarımıAnaSayfa önemlı unutma hakkımda değilde hakkımızdadır o herzaman corelde web sitesi tasarımı site yaparsında... yanı bı hareket olmaz sitede sen kapılma şimdiden böyle sevdalara corelde web sitesi tasarımı web tasarımı için programları öğren corelde web sitesi tasarımı ondan sonra bu yaptıgına gülüp silersin corelde web sitesi tasarımı corelde web sitesi tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 31-05-2008 #6
ya bunu corelde yapmamın ve buraya koymamın nedeni sayılan alternatif programları bilmemen değildir yanlış anlaşılmış sanırım benim amacım web sektörüyle alakası olmayan bir programla bile bu işin yapılabiliyor olmasını anlatmak ayrıca ben sayılan programlarla uğraşmaktan zevk almıyorum ben tasarımla alakalı her işi corelde yapabileceğimi düşünüyorum yorumlarınız çok tşk ederim saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
shadow_wodahs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shadow_wodahs

Grafiker / İstanbul

Alt 11-07-2008 #7
arkadaşım sen corelden jpeg alıp photoshopta parçalara ayırıp dreamweaver de tamamlamak yerine hepsini photoshopta yapsaydın. (Ben bu yöntenleri önceden kullanıyordum ama corelden direk web olarak atabiliyorsan bilmiyorum) eğer benim dediğim yöntem dışında bi yöntem kullandıysan özel mesaj atarmısın bende öğrenmiş olurum yeniyim buı işte
Bu mesajdan alıntı yap
sdtr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sdtr(39)

Grafiker / Çorum

Alt 11-07-2008 #8
arkadaşım sen corelden jpeg alıp photoshopta parçalara ayırıp dreamweaver de tamamlamak yerine hepsini photoshopta yapsaydın. (Ben bu yöntenleri önceden kullanıyordum ama corelden direk web olarak atabiliyorsan bilmiyorum) eğer benim dediğim yöntem dışında bi yöntem kullandıysan özel mesaj atarmısın bende öğrenmiş olurum yeniyim buı işte
corel rave ile flash site yapabiliyorsun. flash kadar verimli olmasada bişeyler çıkıyor
Bu mesajdan alıntı yap
yilmazlar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yilmazlar

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 12-07-2008 #9
çok karanlık, satanik bişee ıyyyyk
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-07-2008 #10
Photoshopta çok iyi web tasarımı yapan arkadaşım var ama corel... gereksiz bir deneyim.O arka planın üstüne daha farklı bir şey düşünülebilirdi.Birde yazılar daha belirgin olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
corelde, sitesi, tasarımı, web