Corelde yanyana çift sayfa tasarımı

Corel Draw Dersleri - Corelde yanyana çift sayfa tasarımı Sponsorlu Bağlantılar :smile:Corel de dergi tasarımı ile uğraşıyorum.Ama 2 tane sayfayı yanyana tasarlamayı henüz çözemedim.yardımcı olursanız çok sevinirim...

joedassin01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

joedassin01

Öğrenci (Grafik) / Bitlis

Alt 30-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

:smile:Corel de dergi tasarımı ile uğraşıyorum.Ama 2 tane sayfayı yanyana tasarlamayı henüz çözemedim.yardımcı olursanız çok sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ALİ KARAKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ALİ KARAKAN

Eğitimci / Şanlı urfa

Alt 06-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İki sayfayı yan yana getirmenizin amacı nedir?
Sayfa boyutunuz ne ise o büyüklükte bir dörtgen çizer aynı sayfada kullnabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
troyali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

troyali(42)

Grafiker / Çanakkale

Alt 06-05-2010 #3
sayfa yapısından sayfa özelliklerinizi ayarlayabilirsiniz kılavuz çigilerini kullanarak sağ sol üst ve ast boşlukları ayarlayabilirsiniz böylece çalışmalarınız için gereken sayfa ayarlarını yapmış olursunuz bu arada sayfa ayarlarınızı da yatay konumda yapmanızı tavsiye ederim
A4 çalışacaksınız A4+A4=A3 yapar o zaman A3 sayfa yapısını yatayda yaparsanız çalışmanız 2 sayfa olur.
Bu arada herhangi bir dergiyi elinizde cetvelle incelerseniz daha kolay yaparsınız.
Bu mesajdan alıntı yap