Corel'de yapılanların anında gözükmemesi

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel'de yapılanların anında gözükmemesi Sponsorlu Bağlantılar İlk Önce merhaba Corel Draw x4 kullanıyorum. yapmış olduğum herhangi bir işlemden sonra (mesala dikdörtgen oluşturmak) aynı nesneye ikinci işlemi yaptığımda (mesala o dikdörtgeni sürükleyip başka bir yere ...

Prohibitive isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Prohibitive

Grafiker / Sivas

Alt 20-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlk Önce merhaba
Corel Draw x4 kullanıyorum. yapmış olduğum herhangi bir işlemden sonra (mesala dikdörtgen oluşturmak)

aynı nesneye ikinci işlemi yaptığımda (mesala o dikdörtgeni sürükleyip başka bir yere götürmek gibi)

sürekleyip bıraktığımda o bıraktığım yerdeki dikdörtgeni göremiyorum.

görebilmek için büyültüp küçültmem gerekiyor yada başka bir işlem yapmam gerekiyor.. Anlamadım gitti.. Önceden bu şekilde bir sorunlar hiç karşılaşmamıştım. nedeni hakkında inananın hiçbir fikrim yok.. Yardımlarınızı Bekliyorum. İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 20-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Corel Draw hata vermiş RAVE programı çalışmış.. pc yi kapatıp açmanıza rağmen sorun devam ediyorsa.. Programı kaldırıp yeniden kurun.. Fakat sıradan bir kaldırma değil, belgerim klasörünüde corel user files'ı silin.. regeditden bile silme işlemi gerekebilir. bir deneyin tekrar yarıdmcı olalım.
Bu mesajdan alıntı yap

Prohibitive

Grafiker / Sivas

Alt 20-04-2009 #3
Corel Draw hata vermiş RAVE programı çalışmış.. pc yi kapatıp açmanıza rağmen sorun devam ediyorsa.. Programı kaldırıp yeniden kurun.. Fakat sıradan bir kaldırma değil, belgerim klasörünüde corel user files'ı silin.. regeditden bile silme işlemi gerekebilir. bir deneyin tekrar yarıdmcı olalım.

Anladım.. hemen yapıyorum. regedit dahil olmak üzere ne var ne yok kaldırıyorum. Umarım Sorun olmaz... teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 20-04-2009 #4
O zaman haber bekliyoruz.. Corel'de yapılanların anında gözükmemesi
Bu mesajdan alıntı yap

Prohibitive

Grafiker / Sivas

Alt 20-04-2009 #5
O zaman haber bekliyoruz.. Corel'de yapılanların anında gözükmemesi
Sorun çözülmüştür...Onur Bey dediklerinizin aynısını yaptım.. ama hala neden çöktüğünü ve niye böyle yaptığını hala anlamış değilim...
Bu mesajdan alıntı yap

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 20-04-2009 #6
Sorun çözülmüştür...Onur Bey dediklerinizin aynısını yaptım.. ama hala neden çöktüğünü ve niye böyle yaptığını hala anlamış değilim...
Corel draw porgramı bazen hatalar verir.. bunlar fontlardan, efecklerden versiyon farklarından kaynaklanır. genel sebebi crack li program kullanmaktır. mutlaka Orjinal ve yamaları kurulmuş program kullanırsanız çok aza inecektir bu tür sıkıntılar..
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2009 #7
sadece lisansCorel'de yapılanların anında gözükmemesi
Bu mesajdan alıntı yap

Prohibitive

Grafiker / Sivas

Alt 20-04-2009 #8
iyide zaten lisanslı kullanıyorum.. internetten satın aldım lisansını ingiltereden.. 440 avro para verdim yahu.. sp1 kurulu sp2 kurulu hotfix dosyası kurulu...
Bu mesajdan alıntı yap
Smoke6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Smoke6

Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2009 #9
Corel'in Lisans'lı Yada Crack'li Fark Etmiyor Hata Veriyor Corel Kaç Sürümdür Bu Hatayı Nedense Bir Türlü Çözebilmiş Değildir.
Bu mesajdan alıntı yap
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 22-04-2009 #10
ramlarinizle ilgili sıkıntı olabilir bende 4GB ram olmasına rağmen hala sıkıntı yaşıyorum sizinde yaşamanız gayet normal corel kullanıcaksan alışman gerekli ve bol bol ctrl+s yapmaya alışmalısın iyi çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları