Corelde yazdığım yazıya bombe

Corel Draw - Corelde yazdığım yazıya bombe Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar corelde yazdıpğım yazıya phosoptaki gibi nasıl bombe verebilirim yada photosoptaki gibi kaliteli bombeler verilebilirmi teşekkür ederim...

erol6891 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erol6891

Matbaacı / Bursa

Alt 02-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar corelde yazdıpğım yazıya phosoptaki gibi nasıl bombe verebilirim yada photosoptaki gibi kaliteli bombeler verilebilirmi teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafifun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafifun

Fotoğrafçı / Ankara

Alt 02-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bombe derken? açarmısınız biraz
Bu mesajdan alıntı yap
sima isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sima

Grafiker / İzmir

Alt 02-01-2008 #3
arkadaşlar corelde yazdıpğım yazıya phosoptaki gibi nasıl bombe verebilirim yada photosoptaki gibi kaliteli bombeler verilebilirmi teşekkür ederim
arkadaşım anladıgım kadarıyla sana anlatmaya çalışcam... harkleri yazdıktan sonra aynı harfleri çogaltıyosun ve çogalttıgın harfleri başka bi renk yapıp kaydırma yapıyosun ve bu işlem bittikten sonra efekten bilenti seciyosun tabi harfler secili olcak işlem bukadar
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 02-01-2008 #4
Bu mesajdan alıntı yap

sima

Grafiker / İzmir

Alt 02-01-2008 #5
bu bombemi oluyo şimdi Corelde yazdığım yazıya bombe)Corelde yazdığım yazıya bombe)Corelde yazdığım yazıya bombe)Corelde yazdığım yazıya bombe)
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 02-01-2008 #6
bu bombemi oluyo şimdi Corelde yazdığım yazıya bombe)Corelde yazdığım yazıya bombe)Corelde yazdığım yazıya bombe)Corelde yazdığım yazıya bombe)
evet bu bombe oluyor Corelde yazdığım yazıya bombe
Bu mesajdan alıntı yap

sima

Grafiker / İzmir

Alt 02-01-2008 #7
evet bu bombe oluyor Corelde yazdığım yazıya bombe
tamam yaw bu olsun Corelde yazdığım yazıya bombe)))
Bu mesajdan alıntı yap
dedekasap isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dedekasap(38)

Grafiker / Gaziantep

Alt 03-01-2008 #8
arkadaşlar yanlış anlamışsınız bombe demek isdegi o deyil ya kardeş ya ben biliyorum ama forma resim yüklemeyi bilimiyorum yoksa sana anlatırdım ama direk yazıya bombe veremesin önce resme cevirip daha sonra coreli poto shopa girip efektlerden yapıcaksın resim yüklemeyi ögrenirsem yaparım.
Bu mesajdan alıntı yap
memoli_68 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli_68

Grafiker / Aksaray

Alt 03-01-2008 #9
arkadaş bombe derken kabartma veya enwelope demek istemiş ama kendisi konuyu biraz açması lazım
Bu mesajdan alıntı yap
mapuskus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mapuskus

Hiç Biri / Osmaniye

Alt 03-01-2008 #10
arkadaşım derdini anladım ama inan gözümden uyku akıyor.. Corelde yazdığım yazıya bombe yalnız aradığın sorunun cevabı ALT+ F3 tuşuna basıp Lens paletinden Fish Eye'yi seçtikten sonra düzelir orası tam bombe..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bombe corel photo