corelde yazı alanının etrafındaki çizgiyi silemiyorum

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corelde yazı alanının etrafındaki çizgiyi silemiyorum ...

ghg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ghg

Grafiker / İzmir

Alt 28-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba corelde açtığım yazı alanına yazıyı kopyaladım fakat yazı alanının etrafındaki kenar çizgilerini silemiyorum yardımcı olur musunuz :sadsmile:

jpeg yapınca çizgi görünmüyor çözdüm galiba corelde yazı alanının etrafındaki çizgiyi silemiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mustmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustmaster

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 28-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
valla bişey anlamadım exel den veya başka bir yerden yazı kopyaladıgınız zaman mı çizgi kaybolmuyor yoksa corelde yazı yazdıgınız zaman mı çizgi çıkıyor jpeg yapınca çözdüm demişsiniz ozm neden konuyu açtınız _?
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(45)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

text yazıyorsan

Alt 28-02-2009 #3
merhaba corelde açtığım yazı alanına yazıyı kopyaladım fakat yazı alanının etrafındaki kenar çizgilerini silemiyorum yardımcı olur musunuz :sadsmile:

jpeg yapınca çizgi görünmüyor çözdüm galiba corelde yazı alanının etrafındaki çizgiyi silemiyorum
printerdan falan çıktı alacaksan o çizgiler çıkmaz zaten ama artistic text mi yazdın paragraph textmi yazdın açıklamamışın
Bu mesajdan alıntı yap
hakanyamann isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakanyamann(40)

Grafiker

Alt 28-02-2009 #4
araç lar dan yan tarafta oitune tool dan çarp işareti olan no oitune yi işaretle yazının kenarındaki çizgiler kaybolur
Bu mesajdan alıntı yap
grafixel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafixel(34)

Grafiker / Bursa

Alt 22-03-2009 #5
ben anladım sorunucorelde yazı alanının etrafındaki çizgiyi silemiyorum kenar çizgilerini yok etmek için metni tıklatıp 'text>Paragraph text frame>Show text frames' uygulayın çerçeve kalkacaktır. aynı yoldan çerçeveyi geri getirebilirsiniz..
Bu mesajdan alıntı yap