Corel'de Zincir Yapma?..

Corel Draw - Corel'de Zincir Yapma?.. Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar eğer yüklemeyi başarabilirsem bu zincir nasıl yapılır anlatmanızı istiyecektim tek tek yaptım ama nasıl bu hale getirebilirim mutlaka bir yolu olmalı anlatan olursa çok sevinirim...

Corel'de Zincir Yapma?..
coreldeniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

coreldeniz

Eğitimci / Adıyaman

Corel'de Zincir Yapma?..

Alt 26-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar eğer yüklemeyi başarabilirsem bu zincir nasıl yapılır anlatmanızı istiyecektim tek tek yaptım ama nasıl bu hale getirebilirim mutlaka bir yolu olmalı anlatan olursa çok sevinirim

Corel'de Zincir Yapma?..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 26-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)3 Kez kural ihlali yaptınız.. Lütfen önce okuyun.. sonra konularınızı açın.. Bu seferlik düzeltildi..
Bu mesajdan alıntı yap

coreldeniz

Eğitimci / Adıyaman

Alt 26-05-2009 #3
Evet kural ihlali yapmışım ama gerçekten yanlışlık oldu aslında okuyupta yüklemeye çalıştım ama olmadı bende defalarca denedim bu kirlilik için özür dilerim lütfen bana biri bu zincirin yapımını anlatabilirmi.
Bu mesajdan alıntı yap
kasapcarlos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasapcarlos

Grafiker / İstanbul

Alt 27-05-2009 #4
transform rotate özelliğini kullanıp orjin noktasını dairenin merkezi alıp katları 360 dereceolan değerlerde dönme işlemini kopyalayarak yaparsanız oluyorCorel'de Zincir Yapma?..
Bu mesajdan alıntı yap

coreldeniz

Eğitimci / Adıyaman

Alt 27-05-2009 #5
Zamanınız varsa bu işlemi daha uzun anlatmanızı rica edebilirmiyim
benim için çok önemlide
Bu mesajdan alıntı yap
shadow_wodahs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shadow_wodahs

Grafiker / İstanbul

Alt 23-07-2009 #6
ya olay basit bak anlatıyım. birtane daire çi dairenin sadece üstüne içiçe geçmiş iki halkanın birini tam ortadan kes daha sonra grupla ve iki kere tıkla çevirme işareti çıkınca merkezi dairenin merkezi olrark ayarla ve daha sonra ucundan tutarak 1 tur istediğin gibi çevir daha sonra ctrl+r kombinasyonuyla tekrarla umarım anlatabilmişidir zamanım yoktu bu kadar anlattım kusuruma bakma
Bu mesajdan alıntı yap