Corelden Illustratore geçiş

Illustrator - Corelden Illustratore geçiş Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar 3 senedir Corel Draw kullanmaktayım.Lakin çoğu reklam ajansı veya bu işi yapan bir çok yer illustrator kullanıyor. İllustratore geçmek için çabalıyorum fakat zorlanıyorum. Coreldeki kısayol kolaylığını arıyor ...

kalahari00 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kalahari00

Grafiker / İstanbul

Alt 02-02-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar

3 senedir Corel Draw kullanmaktayım.Lakin çoğu reklam ajansı veya bu işi yapan bir çok yer illustrator kullanıyor. İllustratore geçmek için çabalıyorum fakat zorlanıyorum. Coreldeki kısayol kolaylığını arıyor elim hep. Yada şu zamana kadar corel kullandığım için bana öyle geliyor. Sonuç olarak zorlanıyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir. Corelden İllustratore geçiş kısmını nasıl daha kolaylaştırabilirim. Şimdiden Teşekkürler cevaplar için
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

serkanbens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkanbens(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-02-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Önce kafanızda olayı bitirin. İllustrator yaygın olarak kullanılıyor biliyorsunuz ki. Aslında İllustrator Corel'den çok daha kolay problemsiz bir program. Bir anda geçmeye çalışmayın. Ara Ara kurcalayın, ders videoları izleyin illustrator kullanımı hakkında biraz bilgi sahibi olmaya çalışın. Yaz aylarına doğru ufak ufak işlerinizi İllustrator'de yapmaya başlayın. Zaten yapmaya başladıkça eksikleriniz kapanır ve zaten eksik kaldığınız yerde nette ders videoları var olmadı grafikerler net var sıkıntı yok Corelden Illustratore geçiş. Ama dediğim gibi hemen 3 5 günde geçmeye çalışmayın.
Bu mesajdan alıntı yap