corel'den illustratore

Illustrator - corel'den illustratore Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar corelden illustratore bir çizimi en sağlıklı nasıl atarız. corel hiç kullanmadım ama eps, ilustrator, wmf v.s. birçok format deneme ragmen sağlıklı bir export alamadım. özellikle gradian bulunan ...

corel'den illustratore

corel'den illustratore

Alt 04-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar corelden illustratore bir çizimi en sağlıklı nasıl atarız. corel hiç kullanmadım ama eps, ilustrator, wmf v.s. birçok format deneme ragmen sağlıklı bir export alamadım. özellikle gradian bulunan yerlerde sorun çıkarıyor. nasıl yapabilirim en doğrusu nedir paylaşırmısınız.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ufukdural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukdural(52)

Hiç Biri

Alt 04-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Corelden .ai uzantılı olarak kayıt edersen illustrator'da rahatlıkla açabilirsin.

Saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 05-06-2008 #3
corelden .ai olarak export alıyorum ama çizim bozuk çıkıyor. normal çizimlerde bişey yok ama gradian kullanılan bir şekil, kare kare çıkıyor(sanki pixel değeri düşük resim gibi)
Bu mesajdan alıntı yap
josef29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-06-2008 #4
bende denedim epeydir en iyi sonuç eps kayıt edip x4 e çagırmak
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 05-06-2008 #5
aynen eps yap derim bazi efeklerde sorun yasaman normal diye dusunuyorum
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
corelden, illustratore