Corel'den Indesign a katalog tasarımını aktarmak istiyorum

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel'den Indesign a katalog tasarımını aktarmak istiyorum Sponsorlu Bağlantılar merhabalar arkadaşlar corel de bi katalog yaptım bunu indesigne nasıl aktarabilirim..baskıyı yapacak firmaya pdf attım kabul etmedi bozulmalar olmuş öyle dediler...kısacası bozulmadan aktarma imkanı varmı.. şimdiden teşekkürler.....

shinobi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shinobi

Grafiker / Gaziantep

Alt 21-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar arkadaşlar corel de bi katalog yaptım bunu indesigne nasıl aktarabilirim..baskıyı yapacak firmaya pdf attım kabul etmedi bozulmalar olmuş öyle dediler...kısacası bozulmadan aktarma imkanı varmı.. şimdiden teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 21-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Corel'den montaj yapıp bassınlar? Nasıl bir matbaadır bu?
Bu mesajdan alıntı yap

shinobi

Grafiker / Gaziantep

Alt 21-02-2013 #3
daha önce başka bi işi pdf gönderdim bi sıkıntı çıkmadı bu sefer böyle dediler..
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 21-02-2013 #4
Aman biladerim Tamer duymasın bu corelde montaj fikrini... Corel'den Indesign a katalog tasarımını aktarmak istiyorum Corel'den Indesign a katalog tasarımını aktarmak istiyorum Corel'den Indesign a katalog tasarımını aktarmak istiyorum Corel'den Indesign a katalog tasarımını aktarmak istiyorum Corel'den Indesign a katalog tasarımını aktarmak istiyorum

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

shinobi

Grafiker / Gaziantep

Alt 21-02-2013 #5
Aman biladerim Tamer duymasın bu corelde montaj fikrini... Corel'den Indesign a katalog tasarımını aktarmak istiyorum Corel'den Indesign a katalog tasarımını aktarmak istiyorum Corel'den Indesign a katalog tasarımını aktarmak istiyorum Corel'den Indesign a katalog tasarımını aktarmak istiyorum Corel'den Indesign a katalog tasarımını aktarmak istiyorum
tamer kim kardeşş Corel'den Indesign a katalog tasarımını aktarmak istiyorum)
benim patronlarda corele sinir oluyolar ama ben arada yapıyom Corel'den Indesign a katalog tasarımını aktarmak istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 21-02-2013 #6
tamer kim kardeşş Corel'den Indesign a katalog tasarımını aktarmak istiyorum)
benim patronlarda corele sinir oluyolar ama ben arada yapıyom Corel'den Indesign a katalog tasarımını aktarmak istiyorum
Martin Tamer de duysun herkes duysun biladerim bu ne yahu? matbaacıların corel sevdası şimdi Indesgn'a mı bulaştı bu nedir yahu?

Hayır Repredüksiyon atölyeleri (CTP kalıp, Film çıkış...) gibi yerlerde tüm programlar bulunur. Siz Word'de bile tasarım yapsanız adamlar bunu kalıba her türlü basarlar.. Sizin işiniz tasarım. Adamlara da tasarımı yaptığınız programda işlerinizi teslim edin.

* Başınız ağrımaz.
* İşlerinizde kullandığınız degrade, maske ve lens ler normal kalır
* Durduk yere sorumluluk almazsınız
* İş Ai'den Cdr 'ye, Cdr'den PS ye ordan paint programına kadar çevrilmeden sizin yaptıklarınızı orjinal haliyle kullansınlar. Ne demek yahu ''daha önce sorun olmadı şimdi böyle..''
Bu mesajdan alıntı yap

shinobi

Grafiker / Gaziantep

Alt 21-02-2013 #7
Martin Tamer de duysun herkes duysun biladerim bu ne yahu? matbaacıların corel sevdası şimdi Indesgn'a mı bulaştı bu nedir yahu?

Hayır Repredüksiyon atölyeleri (CTP kalıp, Film çıkış...) gibi yerlerde tüm programlar bulunur. Siz Word'de bile tasarım yapsanız adamlar bunu kalıba her türlü basarlar.. Sizin işiniz tasarım. Adamlara da tasarımı yaptığınız programda işlerinizi teslim edin.

* Başınız ağrımaz.
* İşlerinizde kullandığınız degrade, maske ve lens ler normal kalır
* Durduk yere sorumluluk almazsınız
* İş Ai'den Cdr 'ye, Cdr'den PS ye ordan paint programına kadar çevrilmeden sizin yaptıklarınızı orjinal haliyle kullansınlar. Ne demek yahu ''daha önce sorun olmadı şimdi böyle..''

hay ağzına sağlık kardeş ... bu nedir anlamadım yok bu formatta yok şu formatta at..
Bu mesajdan alıntı yap

Kapat
Şifremi Unuttum?