corelden ps ye aktarımda sorun çıkıyo

Corel Draw - corelden ps ye aktarımda sorun çıkıyo Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar; Corel de yaptığım bi çalışmayı tiff formatında kaydedip photoshopta açmaya çalıştığım zaman photoshop şöyle bi hata veriyo " Coult not complete your request because an unexpected ...

alimyus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alimyus

Grafiker / İstanbul

Alt 29-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar;

Corel de yaptığım bi çalışmayı tiff formatında kaydedip photoshopta açmaya çalıştığım zaman photoshop şöyle bi hata veriyo " Coult not complete your request because an unexpected end-of-file was encountered." sanırım x4 kullanmaya başladım başlayalı böyle bi hata veriyoo.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sarcoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sarcoglu

Matbaacı / İstanbul

Alt 29-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
x4 yamalarnı yüklersen düzelir yada x3 kullan veya bu macroyu kullanabilirsin

RapidShare: Easy Filehosting
Bu mesajdan alıntı yap
shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 29-08-2008 #3
X4 başlı başına bır sorun zaten.. sen yamalarını yukle yada export ayarlarını kontrol et..
photoshop hangı sürüm?
Bu mesajdan alıntı yap
kasapcarlos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasapcarlos

Grafiker / İstanbul

Alt 29-08-2008 #4
Corelde yaptığınız çalışmayı Photoshop'a alacaksanız EPS olarak export etmenizi tavsiye ederim.Zaten export penceresinde Formet olarak tiff gözünüze ilişmiştir.Ayrıca Background'u transparent kaydetme şansınızda var.Fountain steps'i 1200 olarak belirledim.
Bu mesajdan alıntı yap
K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 29-08-2008 #5
x4 yamalarnı yüklersen düzelir yada x3 kullan yada bu macroyu kullanabilirsin

RapidShare: Easy Filehosting
Bu yamayı yüklemek yerine X4 Service Pack 1 yükleyin. X4'ün ilk sürümünün burada belirtilen onlarca sorununu çözmüş olursunuz.
Bu mesajdan alıntı yap
kasapcarlos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasapcarlos

Grafiker / İstanbul

Teşekkürler

Alt 29-08-2008 #6
Linkler için Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
alimyus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alimyus

Grafiker / İstanbul

Alt 29-08-2008 #7
arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum saolun. Acaba corel bu hataları görmeden mi x4 ü üretti. Yoksa korsan kullanımın önün geçmek için mi?
Bu mesajdan alıntı yap
K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 29-08-2008 #8
arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum saolun. Acaba corel bu hataları görmeden mi x4 ü üretti. Yoksa korsan kullanımın önün geçmek için mi?
Yazılım firmalarının yaptığı iş de ticarettir. Yazılımlarının yeni sürümlerini piyasanın durumuna göre belli sürede çıkarmak zorundalar. Her ne kadar uzun süren beta aşamalarından geçseler de hiçbir program sıfır hata ile piyasaya sürülemiyor ya da sürülmüyor, işletim sistemleri de dahil. Fakat Corel X4 sürümü için kısa sayılabilecek bir sürede servis paketi çıkarıp önemli hataların tamamını (programın çökmesine neden olan) giderdi.

Bir de şöyle bir durum var. Programların farklı dil seçenekleri var ise, ya da grafik programları gibi farklı klavye dillerini kullanarak yazım denetimi gibi işlemler yapıyorsa bunlardan kaynaklanacak hataları görmek de kolay olmaz. Örneğin CorelDRAW X4'te Quick Correct'i kapatmazsanız Java yazdığınızda program çöküyor. Servis paket 1 de bu hatanın giderilmemesinin sebebi Türkçe kullanan kullanıcıların geribildirimde bulunmaması ve bundan da yazılım geliştiricilerinin haberi olmaması gibi durumlar sözkonusu olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
aktarımda, corelden, çıkıyo, sorun