CorelDraw afiş için taslak yardımı istiyorum :)

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - CorelDraw afiş için taslak yardımı istiyorum :) Sponsorlu Bağlantılar afiş için taslak yardımı istiyorum corel kullanıcam yardımcı olursanız sevinirim .şimdiden teşekkürler )...

kubra0909 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kubra0909

Öğrenci (Diğer) / Yalova

Alt 16-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

afiş için taslak yardımı istiyorum corel kullanıcam yardımcı olursanız sevinirim .şimdiden teşekkürler CorelDraw afiş için taslak yardımı istiyorum :))
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 16-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
afiş için taslak yardımı istiyorum corel kullanıcam yardımcı olursanız sevinirim .şimdiden teşekkürler CorelDraw afiş için taslak yardımı istiyorum :))
Ne afişi, Neyin afişi? Nasıl taslak? Önceden yapılmışlara bakarak fikirmi edineceksiniz? hazır şablon üzerine kendiniz mi çalışacaksınız? Forum içinde arama yaptınız mı? Binlerce konu içinden istediğinizi bulamadınız mı? Her şeyi geçtim forum kurallarını okudunuz mu?
Bu mesajdan alıntı yap
yenerberktas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yenerberktas

Eğitimci / Osmaniye

Alt 16-05-2013 #3
Herhangi bir boyut vermemişsiniz ama basit bir şablonu alttaki linkten bulabilirsiniz.

Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 16-05-2013 #4
Herhangi bir boyut vermemişsiniz ama basit bir şablonu alttaki linkten bulabilirsiniz.

Grafikerler.net forumlarında üyelerin yazmış olduğu mesajlarda başka sitelere ait bağlantı adresi vermesi yasaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
busra16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

busra16

Grafiker / Bursa

Alt 17-05-2013 #5
doğru tespitler CorelDraw afiş için taslak yardımı istiyorum :)CorelDraw afiş için taslak yardımı istiyorum :)CorelDraw afiş için taslak yardımı istiyorum :)CorelDraw afiş için taslak yardımı istiyorum :)CorelDraw afiş için taslak yardımı istiyorum :)CorelDraw afiş için taslak yardımı istiyorum :)CorelDraw afiş için taslak yardımı istiyorum :)CorelDraw afiş için taslak yardımı istiyorum :)
Bu mesajdan alıntı yap