CorelDraw bilen veya öğrenebilirim diyen, yaratıcı ve öğrenmeye hevesli | Avrupa Yakası - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - CorelDraw bilen veya öğrenebilirim diyen, yaratıcı ve öğrenmeye hevesli | Avrupa Yakası - İstanbul ...

CorelDraw bilen veya öğrenebilirim diyen, yaratıcı ve öğrenmeye hevesli | Avrupa Yakası - İstanbul
deryakilicali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deryakilicali

Grafiker / İstanbul

Alt 30-09-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ilan sonuçlanmıştır, teşekkürler
CorelDraw bilen veya öğrenebilirim diyen, yaratıcı ve öğrenmeye hevesli | Avrupa Yakası

Program/Seviye:

Program/Seviye: CorelDraw bilen veya öğrenebilirim diyen, yaratıcı ve öğrenmeye hevesli,

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Spor ürünleri ve tekstili üzerine üretim yapan firmamızda, Dijital Baskı üzerine çizimler görseller logolar hazırlayacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

Lütfen CV lerinizi gönderiniz.

Yer: ZEYTİNBURNU / ÇIRPICI MAH.

ADRES TARİFİ: MERTER VE ZBURNU METROBÜS DURAKLARINA 10DK, MERTER VE METRO DURAKLARINA 10DK, ZEYTİNBURNU VE MİTHATPAŞA TRAMVAY DURAKLARINI 10DK, ÇIRPICI OTOBÜS DURAKLARINA 5DK YÜRÜME MESAFESİNDEDİR.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Spor ürünleri ve tekstili üzerine üretim yapan firmamızda, Dijital Baskı üzerine çizimler görseller logolar hazırlayacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

sporburada.com İnternet sitemizi incelerseniz işimiz konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

E-posta: ********* - *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-10-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
CorelDraw bilen veya öğrenebilirim diyen, yaratıcı ve öğrenmeye hevesli | Avrupa Yakası - İstanbulCorelDraw bilen veya öğrenebilirim diyen, yaratıcı ve öğrenmeye hevesli | Avrupa Yakası - İstanbulCorelDraw bilen veya öğrenebilirim diyen, yaratıcı ve öğrenmeye hevesli | Avrupa Yakası - İstanbulCorelDraw bilen veya öğrenebilirim diyen, yaratıcı ve öğrenmeye hevesli | Avrupa Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

CnrMert isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CnrMert

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 02-10-2016 #3
Mail atıldı
toonwomen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toonwomen

Karikatürist / İstanbul

Alt 03-10-2016 #4
Mail Atıldı
deryakilicali isimli Üye şimdilik offline konumundadır