CorelDraw bilen yetiştirilmek üzere lazer operatörü aranmaktadır - İstanbul

İş Veren İlanları - CorelDraw bilen yetiştirilmek üzere lazer operatörü aranmaktadır - İstanbul ...

urzorlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

urzorlu

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 01-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

CorelDraw bilen yetiştirilmek üzere lazer operatörü aranmaktadır- İstanbul

Program/Seviye: CorelDraw - orta/iyi

Photoshop orta/iyi

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Şehir: İstanbul -Avrupa Yakası, Beşyol metrobüs durağına 150m

Program/Seviye: CorelDraw ya da diğer vektörel programlardan herhangi birinde deneyim sahibi

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Medeni Hali: Önemli Değil

İşin Tanımı: Kişiye Özel Hediyelik Ürünlerin lazer ve baskı makinelerinde üretimi için ön çalışmasının yapılması, baskının alınması

Florya-Beşyol için ulaşım sorunu bulunmayan 30 yaş altı çalışma arkadaşları aranmaktadır.

E-posta:

Telefon: 0212 509 00 33
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları CorelDraw bilen yetiştirilmek üzere lazer operatörü aranmaktadır - İstanbul - CorelDraw bilen yetiştirilmek üzere lazer operatörü aranmaktadır - İstanbul ya da CorelDraw bilen yetiştirilmek üzere lazer operatörü aranmaktadır - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | CorelDraw bilen yetiştirilmek üzere lazer operatörü aranmaktadır - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
skarakose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skarakose(44)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-09-2012 #3
merhaba,

Bahsettiğiniz işi yapabilecek kişilere vereceğiniz ücret yaklaşık nedir ? Benimle paylaşabilirmisiniz?

Bu mesajdan alıntı yap
Imortall isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Imortall

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 04-09-2012 #4
mrblar esenyurtta oturuyorum orta seviyede corel freehand illustrator indesign photoshop biliyorum.Cv mi gönderdim...
Bu mesajdan alıntı yap

urzorlu

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 05-09-2012 #5
İletişim bilgilerine cv gönderen ve görüşme talep eden tüm arkadaşlarla görüşmeler devam etmektedir, ilanımız günceldir.
Bu mesajdan alıntı yap
Imortall isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Imortall

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 05-09-2012 #6
Peki neden bugün beni kimse aramadı :P
Bu mesajdan alıntı yap

urzorlu

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 05-12-2012 #7
Açık olan pozisyon için 2 kişilik personel istihdamını sağlamış bulunmaktayız, ilgi gösteren arkadaşlara teşekkür ederiz.
Bu mesajdan alıntı yap