CorelDraw 'da Metreküp ve çap işareti nasıl yapılır?

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - CorelDraw 'da Metreküp ve çap işareti nasıl yapılır? Sponsorlu Bağlantılar mrb arkadaşlar corelde metrreküp & çap işaretlerini yapamıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim...

kalpsiz6363 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kalpsiz6363

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 04-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mrb arkadaşlar corelde metrreküp & çap işaretlerini yapamıyorum bana yardımcı olursanız sevinirimCorelDraw 'da Metreküp ve çap işareti nasıl yapılır? CorelDraw 'da Metreküp ve çap işareti nasıl yapılır?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

halfmoon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halfmoon(24)

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 04-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
mrb arkadaşlar corelde metrreküp & çap işaretlerini yapamıyorum bana yardımcı olursanız sevinirimCorelDraw 'da Metreküp ve çap işareti nasıl yapılır? CorelDraw 'da Metreküp ve çap işareti nasıl yapılır?
text -insert character'den
metrekare -metreküp -nokta çizgi ıvır zıvır ne ararsan bulursun.CorelDraw 'da Metreküp ve çap işareti nasıl yapılır?

ayrıca sitede arasaydın bununla iligi konular vardı zaten gereksiz yere konu açmışsın bence CorelDraw 'da Metreküp ve çap işareti nasıl yapılır?
Bu mesajdan alıntı yap