coreldraw egitim cdsi nerden bulabilirim.

Corel Draw - coreldraw egitim cdsi nerden bulabilirim. Sponsorlu Bağlantılar coreldraw ogrenmek istiyorum egitim cdsi nerden temin edebilirim.. link varsa oda olur simdiden tesekkur ederim....

Alt 26-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

coreldraw ogrenmek istiyorum egitim cdsi nerden temin edebilirim..

link varsa oda olur simdiden tesekkur ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

raperturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

raperturk

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 26-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
330MB | 4-part
Corel Draw 12 Türkçe Eğitim Seti (Video)
Videolu anlatımda Corel Draw gibi profesyonel bir çizim programını kullanmayı öğrenebilirsiniz. Peki Nedir bu Corel Draw? Neler yapılabilir?
-Üç endüstri lideri uygulama içeren tek bir entegre, kullanımı kolay grafik süiti, üretkenliğiniz geliştirecek güçlü grafik tasarımı çözümleri sağlıyor. CorelDRAW 12, Corel PHOTO-PAINT 12 ve Corel R.A.V.E. 3, vektörel illüstrasyon, sayfa tasarımı, dijital resim ve hareketli grafikler hazırlamanızı sağlıyor. CorelDRAW 12′in çizim araçları ile grafik, illüstrasyon tasarımı yapabilirsiniz. Sayfa düzeni araçları ile reklam sayfası, kart, antetli kağıt vs. tasarlayabilirsiniz. Paragraf metin araçları ile gazete, broşür, dergi vs hazırlayabilirsiniz. Artistik metin araçları ile logo, mühür vs. tasarlayabilirsiniz. Internet sayfası hazırlayabilirsiniz. Corel PHOTO-PAINT 12 ile fotoğraflar üzerinde renkleri değiştirebilir, montaj yapabilir, efektler uygulayabilirsiniz. Film dosyalarını açıp üzerinde çalışabilirsiniz. Corel R.A.V.E. 3 ile çalışmalarınızı animasyona dönüştürebilirsiniz. Bu animasyonları CD-ROM ile, Web ya da Intranet üzerinden paylaşabilirsiniz.

rar pass için
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 26-11-2008 #3
Rapeturk link vermek yasak
Bu mesajdan alıntı yap
fotokopici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fotokopici

Grafiker / Ankara

Alt 28-11-2008 #4
arkadaşlar link adresini nasıl ögrenebilirim mail adesine yollama imkanınız varmıdır çokteşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
ndmmrcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ndmmrcn

Grafiker / Edirne

Alt 02-12-2008 #5
peki biz bu video egitim cd sine ulaşamayacakmıyız?
Bu mesajdan alıntı yap
C-Ali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C-Ali

Grafiker / Adana

Alt 02-12-2008 #6
peki biz bu video egitim cd sine ulaşamayacakmıyız?
cd ye gerek yok

google ye bunu yaz yeter
bilgi warez olmaz galiba :angel:

corel tutorial

&

corel video tutorial

yada grafik siteleride var warez olmazsa yazabilirim
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bulabilirim, cdsi, coreldraw, egitim, nerden