coreldraw-Illustrator farkları??

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - coreldraw-Illustrator farkları?? ...

divatasarim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

divatasarim

Grafiker / Batman

Alt 10-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar sizlere bi sorum olacak.. normalde ben coreldraw x3 te çalışıyorum.çalışmalarımda fotoğraf ve transparan çalışırken makina acayip kasılıyor... ekran kartımı işlemcimi filanda değiştirdim ama aynı sorunla karşılaşıyorum.. arkadaşlardan biri bana Illustrator kullanmamı önerdi.. acaba o programda öle kasılmalar olusuyor mu.. oda olmasa imac almayı düşünüyorum acaba ondada kasma yaparmı??? yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar arkadaşlar.. şimdiden teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 10-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
her program kasma yapar,xp olsa mac olsa kasma yapar...

örnek: siz 24 saat çalıştığınız zaman ruhsuz kalıyorsunuz, tüm sorunlar üzerinize yüklendı uyku kaybediyorsunuz, sinirli oluyorsunuz ve artik bir gün patlıyorsunuz... çalışmayi tembelliyorsunuz istemiyorsunuz.... aynı şekilde de bilgisayar ne kadar çok içinde bilgi, veri, dosya, resimler var o kadar da 'tembel' bir şekilde çalışır, yani kasar... illustrator program corel drawdan daha fazla yer kaplıyor... eğer bilgisayarınızda corel kasıyor illustrator daha çok kasar emin olabilirsiniz...

doğru yoldan şaşmayacaksın...
Bu mesajdan alıntı yap