CorelDRAW menüsü çizim

Corel Draw - CorelDRAW menüsü çizim ...

CorelDRAW menüsü çizim
N/A7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A7(33)

Hiç Biri / İstanbul

CorelDRAW menüsü çizim

Alt 16-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar biraz uğraştırdı ama sonunda başardım CorelDRAW menüsü çizim ve corelin menüsünü çizdim Corelde eyer sizin bi işinize yararsa aşşağıdaki link'den indirebilirsiniz benden size bi hatıra CorelDRAW menüsü çizim

http://rapidshare.com/files/92381713...aw_11.cdr.html

CorelDRAW menüsü çizim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 16-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eline koluna sağlık arkadasım değmıs
Bu mesajdan alıntı yap

N/A7(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-02-2008 #3
eline koluna sağlık arkadasım değmıs

teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 17-02-2008 #4
arkadasım tek tek cızdınmı bazı resımlerı yoksa corel prog içinde hazırmı vardır
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 17-02-2008 #5
Corelde tanıdıgım olsa seni işe aldırırdım CorelDRAW menüsü çizim Mükemmel olmuş yav CorelDRAW menüsü çizim
Bu mesajdan alıntı yap

N/A7(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-02-2008 #6
arkadasım tek tek cızdınmı bazı resımlerı yoksa corel prog içinde hazırmı vardır
evet arkadaşım tek tek en ufak noktasına kadar çizimdir kontrol edebilirsiniz orda corelin logoları var onlar resim olarak görülebilir ama onlarda çizimdir çünkü köşelerinde dönen sayfa efekti var çizim olarak onu döndüremessin çizdikten sonra rgb yapıp 3d efektten o efekti verebilirsin bunuda açıklamış olıyımda bunun içinde resimde var demeyin CorelDRAW menüsü çizim zaten topu topu 4 tane felan öyle efekt var

sekoya_ arkadaşım sanada teşekkür ederim bu ince düşüncen için CorelDRAW menüsü çizim
Bu mesajdan alıntı yap
alianbar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alianbar

Grafiker / İzmir

Alt 17-02-2008 #7
ellerine sağlık kardeşim..çok güzell
Bu mesajdan alıntı yap
ehli_z_a_n isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ehli_z_a_n

Grafiker / Ankara

Alt 18-02-2008 #8
niye çizdinki resmini çekseydin CorelDRAW menüsü çizim şaka şaka eline sağlık 1e 1 olmuş CorelDRAW menüsü çizim
Bu mesajdan alıntı yap
josef29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-02-2008 #9
Gerçekten güzel olmuş arkadaş Grapxx nerden geldi aklına bilmiyorumda birde diger programları çiz de anlasınlar corelin üstünlügünü CorelDRAW menüsü çizim şaka biyana gerçekten iyi fikir eline sağlık ben bunu vinile bascam izninle tabii duvara ascam sonra kolaygelsin tekrar görüşürüz arkadaş
Bu mesajdan alıntı yap

N/A7(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-02-2008 #10
Gerçekten güzel olmuş arkadaş Grapxx nerden geldi aklına bilmiyorumda birde diger programları çiz de anlasınlar corelin üstünlügünü CorelDRAW menüsü çizim şaka biyana gerçekten iyi fikir eline sağlık ben bunu vinile bascam izninle tabii duvara ascam sonra kolaygelsin tekrar görüşürüz arkadaş

hepinize teşekkürler arkadaşlar tabiki nedemek sizinle paylaşmak istediğim için zaten cdr. formatında buraya koydum ne istiyorsanız yapabilirsiniz belki sizde üzerinde biraz oynama yaparak daha egzantirik hale getirebilirsiniz bu şekildede kendi corelinizi kendiniz yapma şansını yakalarsınız dimi ama CorelDRAW menüsü çizim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
coreldraw, mens, izim