CorelDraw Opos Markers sorunu ?

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - CorelDraw Opos Markers sorunu ? ...

slhdvc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slhdvc

Bilg. Teknikeri / Hatay

Alt 22-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar herkese selam. Küçük bir sorunum var sizlerle paylaşmak istiyorum. CorelDraw X5 kullanıyorum. Summa D60R bir plotterım var. Ürünün resmi sitesinden ki yazılımları indirip kurdum ve CorelDraw'a kendi menüleri yerleşti. CorelDraw da yaptığım bir çalışmayı plotter'a göndermek istiyorum ama o an çizdiğim herşeyi çiziyor. Ben sadece seçtiğim bir bölgeyi Summa'ya göndermek istiyorum. Nasıl yapacağımı bilemedim. Yol gösteren olursa çok bahtiyar olurum. Teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mehmet ufuk can isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmet ufuk can

Grafiker / Gaziantep

Alt 24-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba slhdvc sevgili kardeşim corel'de çizdiğin nesneyi plotter e pirintleyemezsin artcut programını kullanacaksın artcut2009 programını bilgisayara kuracaksın ayrıca plotterin yazılımını bilgisayarına tanıtacaksın corelde çizdiğin nesneleri eps olarak kaydettikten sonra artcut programına import edeceksin sonra seceneklerden cutplot dedikten sonra start ve olay bitmiştir kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
slhdvc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slhdvc

Bilg. Teknikeri / Hatay

Alt 24-03-2014 #3
Cevabın için teşekkür ederim. Fakat ben zaten şu an hali hazırda Corelde çizdiğim 2 satır bir yazıyı plottera gönderebiliyorum ve çiziyor. Ben yazdığım 2 satır yazıdan sadece seçtiğim ilk satırı plottera gönderemiyorum sorunum bu. Summaya ait programları kurunca Corel menü çubuğuna plottera çalışmayı gönderebileceğim menüler geldi zaten.
Bu mesajdan alıntı yap