CorelDraw ve Photoshop Dersleri Arıyorum

Corel Draw Dersleri - CorelDraw ve Photoshop Dersleri Arıyorum Sponsorlu Bağlantılar CorelDraw X3 ve Photoshop CS3 programları kullanmaya başladım. Her iki programın Türkçesini kullanıyorum. İnternette biraz araştırdım bu programların ingilizce olanlarının Türkçe anlatım videoları var.Ben her iki programın Türkçe ...

BARHANN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BARHANN

Eğitimci / Gaziantep

Alt 15-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

CorelDraw X3 ve Photoshop CS3 programları kullanmaya başladım. Her iki programın Türkçesini kullanıyorum. İnternette biraz araştırdım bu programların ingilizce olanlarının Türkçe anlatım videoları var.Ben her iki programın Türkçe versiyonları üzerinden anlatılan Türkçe videolarını arıyorum, çünkü menülerini (Türkçe-İngilizce) olarak karşılaştırırken karıştırıyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

BARHANN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BARHANN

Eğitimci / Gaziantep

Alt 21-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar düzeltiyorum, anlaşılan aradığım yok.
Nette rastladığım "COREL DRAW X3 GÖRSEL EĞİTİM SETİ" sanırım çok işime yarayacak. Ancak ne yazık ki linkleri silinmiş. Elinde olan upload edebilir mi? (wupload olursa çok iyi olur) Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap