Coreldraw x3 kullanıyorum bi problemım var

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Coreldraw x3 kullanıyorum bi problemım var ...

zczczc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zczczc

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 18-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar problemin şu .eps uzantılı dosyayı acamıyorm dırek olarak attıgım zaman x3 donuyoo sonrasında kapanıyo import yaptıgım zamanda resimdeki gibi bir hatayla karşılaşıyorum türkçesi : Işlenirken bir hata oluştu,dosya açılamaz
http://img855.imageshack.us/img855/736/corelhata.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

wisky isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wisky

Grafiker / Nevşehir

Alt 18-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
photoshopta açmayı denesene bakalım açıcakmı belki dosya bozuktur.
Bu mesajdan alıntı yap

zczczc

Alt 18-09-2011 #3
hayır dosya bozuk deıl AI de acıyo dosyayı sımdı photoshopta denedım ordada açıyo fakat corelde acamıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
wisky isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wisky

Grafiker / Nevşehir

Alt 18-09-2011 #4
hocam bilmediğim işe burnumu sokmayım bende corel x5 kullanıcısıyım .eps dosyasını açmıyor corel kitleniyor pc 4 çekirdekli olduğu halde
Bu mesajdan alıntı yap

zczczc

Alt 18-09-2011 #5
aynen bendede kıtlenıyo bunun nedenı nedır acmayı bılen kımse yok mu yardımcı etsın bıze bırısı
Bu mesajdan alıntı yap
K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 18-09-2011 #6
Arkadaşlar CorelDRAW maalesef her tür .eps belgesini açamaz. Tabi bu sürümlerine bağlı olarak değişir. CorelDRAW X5 bu konuda çok gelişmiştir. Size tavsiyem X5 sürümünü kullanmanız, ya da AI de açıp PDF kaydedip CorelDRAW'da açmayı denemeniz. CorelDRAW'ın PDF import filtresi daha güçlü, sorunsuz ve verimlidir.
Bu mesajdan alıntı yap
EsPriTüeL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EsPriTüeL

Grafiker / İstanbul

Alt 18-09-2011 #7
CorelDraw ve illustrator'ün script dosya yapıları birbirinden farklı. Bu yüzden şifreli p.script dosyalarını açamıyor. Yada hata verip donuyor. SWG olarak kayıt et bir dene baklım.
Bu mesajdan alıntı yap

zczczc

Alt 18-09-2011 #8
Arkadaşlar CorelDRAW maalesef her tür .eps belgesini açamaz. Tabi bu sürümlerine bağlı olarak değişir. CorelDRAW X5 bu konuda çok gelişmiştir. Size tavsiyem X5 sürümünü kullanmanız, ya da AI de açıp PDF kaydedip CorelDRAW'da açmayı denemeniz. CorelDRAW'ın PDF import filtresi daha güçlü, sorunsuz ve verimlidir.
kardeş güzel demişsinde türmatsan firmasını bılıyomusn bılmıyorum turkıye genelınde bır matbaadır ve ben butun baskı işlerimi orda yaptırmaktayım ve adamlar corel x3 kullanıyo bunun dısında ıster AI kullan ıster corel x4-x5 kullan adamlar dosyanı kabul etmıyo boyle bı durum var yapıcak bısey yok sanırım Coreldraw x3 kullanıyorum bi problemım var
Bu mesajdan alıntı yap

zczczc

Alt 18-09-2011 #9
CorelDraw ve illustrator'ün script dosya yapıları birbirinden farklı. Bu yüzden şifreli p.script dosyalarını açamıyor. Yada hata verip donuyor. SWG olarak kayıt et bir dene baklım.
ohhhh beee eyvallah kardesm benım saolasınn yaa cok tesekkurlerr sımdı oldu ıstee Coreldraw x3 kullanıyorum bi problemım var)
Bu mesajdan alıntı yap
EsPriTüeL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EsPriTüeL

Grafiker / İstanbul

Alt 18-09-2011 #10
Rica ederim Coreldraw x3 kullanıyorum bi problemım var çözüldü ise ne mutlu.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları