CorelDraw X7 Jpeg Sorunu

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - CorelDraw X7 Jpeg Sorunu Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba, Yaptığım çalışmaları jpeg olarak kayıt edebiliyorum, bununla ilgili bir sorunum yok. Fakat jpeg olarak kaydedilen görüntüye baktığımda nesnelerin hemen bitişinden kaydedilmiş. Oysa yaptığım çalışmada nesnelerle sayfa ...

CorelDraw X7 Jpeg Sorunu
Pianoblack34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Pianoblack34

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

CorelDraw X7 Jpeg Sorunu

Alt 23-11-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba,
Yaptığım çalışmaları jpeg olarak kayıt edebiliyorum, bununla ilgili bir sorunum yok. Fakat jpeg olarak kaydedilen görüntüye baktığımda nesnelerin hemen bitişinden kaydedilmiş. Oysa yaptığım çalışmada nesnelerle sayfa kenarları arasında boşluk var. X5 de bu sorunu nasıl halledebileceğimi biliyorum fakat X7 için bir fikrim yok. Bu problemi nasıl çözebilirim? Şimdiden teşekkür eder, herkese iyi çalışmalar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MKeskinoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MKeskinoglu

Grafiker / Antalya

Alt 23-11-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Muhtemelen çalışma dosyası ilk açıldığında A4 sayfası üzerinde çalışıyorsundur. Resimleri export yaparken boş kısımları almıyor. Ama şu şekilde bir yöntem deneyebilirsin. Resmi kapsayacak şekilde bir alan çiz ve resmi içine ortala. Kenar çizgi rengini de iptal ettikten sonra hepsini seçip export yapabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Pianoblack34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Pianoblack34

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 23-11-2015 #3
Çok teşekkür ederim, işimi gördü. Bundan başka da bir yok sanırım.
Bu mesajdan alıntı yap