CORELDRAW'DA GRAFİK TASARIM ve ALÜMİNYUM AÇILIR KAPANIR ÇERÇEVE / ALM. YÖNLENDİRME

Tabela, Billboard, Raket Pano Vb. - CORELDRAW'DA GRAFİK TASARIM ve ALÜMİNYUM AÇILIR KAPANIR ÇERÇEVE / ALM. YÖNLENDİRME ...

CORELDRAW'DA GRAFİK TASARIM ve ALÜMİNYUM AÇILIR KAPANIR ÇERÇEVE / ALM. YÖNLENDİRME
FTMCPR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FTMCPR

Hiç Biri / İstanbul

ünlem

Alt 05-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam Arkadaşlar;

Siteye bir arkadaşım tavsiyesiyle üye oldum, CORELDRAW'da kendime güveniyorum. Yaklaşık 6-7 yıldır reklam sektöründeyim

* Işıklı - Işıksız Tabela,
* Cephe Giydirme,
* Köpük Harf,
* Digital Baskı (İç / Dış Mekan - Folyo / Vinil / Tual ),
* Alüminyum / Pleksi Yönlendirme, (İç ve Dış Mekan)
* Pleksi, Paslanmaz Harf
* Led Çalışmaları
* Branda Afiş
* Poster
* Folyo Kesim (Sticker)

gibi çalışmaların grafik çalışmaları yaptım yanlız sizlere örnek olarak sunacağım tasarımlarım hazırda mevcut değil çünkü bugüne kadar hiç bir çalışmamı çalıştığım firmadan kopyalayıp şahsi bilgisayarımda arşiv olarak bulundurmadım.(Büyük Hata) Eğer VECTOREL çizim anlamında yardıma ihtiyacı olan arkadaşlarla sadece akşamları olmak üzere çalışmak isterim. Ayrıca daha önce pek fazla matbaa sektöründe iş deneyimim olmadı ama uygun görülürse CORELDRAW'da matbaa işlerininde çizimlerini yapabilirim sonuç olarak iş CORELDRAW'da bitiyor.

İşin özü Ek iş olarak kendime böyle bişey yapmayı uygun gördüm, İhtiyaç halinde YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM...

DİP NOT : Alüminyum Açılır Kapanır Çerçeve, ve Alüminyum yönlendirme işlerinizede yardımcı olabilirim..

Şimdiden Teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

asongur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asongur

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 15-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bizimle irtibata geçermisiniz areklam07 @ h o t m a i l . c o m
Bu mesajdan alıntı yap
karıncareklam34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır