coreldrawda web sayfası nasıl yapılır??

Corel Draw - coreldrawda web sayfası nasıl yapılır?? ...

josef29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

coreldrawda web sayfası nasıl yapılır?? bu konu hakında bilgileri olan lütfen paylaşsın corelde html exportla ve fileden çevir var sanırım var böyle bişeyler linkler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

acemiprof isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acemiprof

Matbaacı / Zonguldak

Alt 09-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Corel baskı , dizgi, tasarım programıdır. corele varana kadar web tasarım programımı kalmadı kardeş ?

Ilk kez senden duydum corelde web sitesi yapma olayını :-) , ama güzel fikir :-) olmaz diye bişi yok. aklına koydunmu yapılabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
josef29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-11-2010 #3
html export var gördünmü hiç..
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 10-11-2010 #4
Corel baskı , dizgi, tasarım programıdır. corele varana kadar web tasarım programımı kalmadı kardeş ?

Ilk kez senden duydum corelde web sitesi yapma olayını :-) , ama güzel fikir :-) olmaz diye bişi yok. aklına koydunmu yapılabilir.
Bence Corel'i bu kadar hafife almayın. html kodlama konusunda birşey diyemiyeceğim ama eğer sözkonusu arayüz ise pekala tasarlanır Corel ile.Ayrıca layer makrosu ile katmanlar halinde PSD olarak kaydetmek de mümkün.
Bu mesajdan alıntı yap
ramazan12345 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ramazan12345(27)

Grafiker / Adana

Alt 29-03-2012 #5
ben corel draw da site yaptım incelemek isteyen arkadaşlar googlede toramanmatbaa ve koneasansor bi incelesinler yorumlarınızı bekliyorum tamamem corelde ve flasta yapılmış sitedir.
evet inceledim coreldraw 8 ile hzırlanmış gerçekten hoş bir web sitesi olmuş:alkis:
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 29-03-2012 #6
Sayın yunustoraman arkadaşımızın konusu işgal etmek yerine neden kendinize web tasarım bölümünde yeni bir konu açıp orada fikir alışverişinde bulunmuyorsunuz.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

CorelDRAW X6 'nın Yeni Versiyonunda...

Alt 29-03-2012 #7
coreldrawda web sayfası nasıl yapılır?? bu konu hakında bilgileri olan lütfen paylaşsın corelde html exportla ve fileden çevir var sanırım var böyle bişeyler linkler

html export var gördünmü hiç..
Bence Corel'i bu kadar hafife almayın. html kodlama konusunda birşey diyemiyeceğim ama eğer sözkonusu arayüz ise pekala tasarlanır Corel ile.Ayrıca layer makrosu ile katmanlar halinde PSD olarak kaydetmek de mümkün.
ben corel draw da site yaptım incelemek isteyen arkadaşlar googlede toramanmatbaa ve koneasansor bi incelesinler yorumlarınızı bekliyorum tamamem corelde ve flasta yapılmış sitedir.
evet inceledim coreldraw 8 ile hzırlanmış gerçekten hoş bir web sitesi olmuş:alkis:
teşekkür ettim
toramanmatbaa.com/toramanmatbaa birde bunu inceleyin buda corelde yapılmış bir site
Sayın yunustoraman arkadaşımızın konusu işgal etmek yerine neden kendinize web tasarım bölümünde yeni bir konu açıp orada fikir alışverişinde bulunmuyorsunuz.
CorelDRAW Graphic Suite Premium içinde bulunan Corel Website Creator programı sayesinde pratik bir şekilde web sitelerini tasarlayabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap