CorelDRAW'in 2. yüzü

Corel Draw - CorelDRAW'in 2. yüzü ...

CorelDRAW'in 2. yüzü
musdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musdi

Grafiker / Isparta

CorelDRAW'in 2. yüzü

Alt 09-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

CorelDRAW'ın yüzünden sıkılanlara veya ben illustrator'u kullanıyorum, CorelDRAW'a adapte olamıyorum diyenlere bir kolaylık...

Tools / Options / Workspace'e girin. Workspace seçeneğini Adobe Illustrator'e getirdiğinizde CorelDRAW'ın yüzü değişecek ve Illustrator'e benzer bir yüz kullanıma hazır hale gelecektir.

İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Harika bir şey bu. Bundan haberim bile yoktu... CorelDRAW'in 2. yüzü Sürekli öğreniyoruz...

Çok teşekkürler bilgi paylaşımın için. İllustrator kullanıpta Corel Draw a adaptasyon sorunu çekenler için çok iyi bir seçenek...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 09-02-2009 #3
Sevgili arkadaşım.. Paylaştığın için teşekkürler. Ancak herkes'in kendi bileceği gibi bende kendim bilip yorum yazayım istedim.. Biliyorsunuzki Corel Draw Gelişmeye ve geliştirilmeye açık bir program workspace özelliğinin en güzel tarafı bu ben derimki kendinize en uygun workspace'i yaratın ve hızlanın, rahatlayın... Niye elalemin (İllustrator) programına özeniyoz CorelDRAW'in 2. yüzü

Örnek Anlatım: Corel Draw Dersleri: Kişiselleştirilmiş ToolBar ve Kısayollar

Teşekkürler ama fayadalı bilgi olacaktır... CorelDRAW'in 2. yüzü

[COLOR="Silver"]Lanet Olsun İçimdeki Corel Sevgisine...[/COLOR]
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-02-2009 #4
Sevgili arkadaşım.. Paylaştığın için teşekkürler. Ancak herkes'in kendi bileceği gibi bende kendim bilip yorum yazayım istedim.. Biliyorsunuzki Corel Draw Gelişmeye ve geliştirilmeye açık bir program workspace özelliğinin en güzel tarafı bu ben derimki kendinize en uygun workspace'i yaratın ve hızlanın, rahatlayın... Niye elalemin (İllustrator) programına özeniyoz CorelDRAW'in 2. yüzü

Örnek Anlatım: Corel Draw Dersleri: Kişiselleştirilmiş ToolBar ve Kısayollar

Lanet Olsun İçimdeki Corel Sevgisine...
Gelişmemi yoksa Illustrator karşısında ezilmemeye çalışmak mı desem bilemiyorum. CorelDRAW'in 2. yüzü

Ben de Corel Draw kullanıcısı olsamda içimde hep bir illustrator sevgisi yatmakta... CorelDRAW'in 2. yüzü

Bu arada elalemin illustrator mevzusu değil Onur CorelDRAW'in 2. yüzü Illustrator e alışmış insanların Draw kullanımı için gerçekten çok güzel bir seçenek bu...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 09-02-2009 #5
Gelişmemi yoksa Illustrator karşısında ezilmemeye çalışmak mı desem bilemiyorum. CorelDRAW'in 2. yüzü

Ben de Corel Draw kullanıcısı olsamda içimde hep bir illustrator sevgisi yatmakta... CorelDRAW'in 2. yüzü

Bu arada elalemin illustrator mevzusu değil Onur CorelDRAW'in 2. yüzü Illustrator e alışmış insanların Draw kullanımı için gerçekten çok güzel bir seçenek bu...

Ozman Corel Firmasına Alkış :alkis: adamlar eksiksiz program yapıyor biliyorlar ki elbet bir gün herkes corel kullanacak.. CorelDRAW'in 2. yüzü

Benimde Illustrator sevgim yok desem yalan olur.. Tasarım için içerdiği özellikler hakkikaten bi başka ama illede Corel Derim..
Bu mesajdan alıntı yap
musdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musdi

Grafiker / Isparta

Alt 09-02-2009 #6

Üstad,

1993 den beri Corel kullanan biri olarak, hiçbir zaman İllustrator'e özenmedim, başkalarına da özendirmemeye çalıştım. Burada illustrator kullanıpta corel kullanma zevkinden mahrum kalanlar varsa, onlara corel'i göstermek amacıyla yazdım.

İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
mustmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustmaster

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 09-02-2009 #7
benim bi defasında böyle olmuştu silip tekrar yüklemiştim düzeltmek için CorelDRAW'in 2. yüzü tşk ler paylaşım için CorelDRAW'in 2. yüzü
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 09-02-2009 #8
Bu özelliği nasıl kaçırmışım ben, gerçekten süper
Sadece ai değil office menüsüde çok işe yarayacak.En azından benim gibi corelden ai ye geçiş yapan birisi için alışma dönemini kısaltacak süper bi özellik.
Ayrıca her ne kadar ai ye geçiş yapsamda Corel bu özelliğiyle tekrar gözüme girmeyi başardıCorelDRAW'in 2. yüzü
Teşekkürler musdi
Bu mesajdan alıntı yap
josef29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-02-2009 #9
Arkadaşlar yıllardır kullanırım coreli 2-1 den beri hep bu özellik vardı zaten ve illustratör gerçekten güzel özellikleirne rağmen eksikleri halen çok fazla onun için halen mac cephesi 2004 kalmış frehand ile idare ediyor bu arada x5 ile yeni gelecek özelliklerle ilistratörle ara bayaa bi açılacak öyle gözüküyor
Bu mesajdan alıntı yap
enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 10-02-2009 #10
bu özelliği yıllardır biliyodum CorelDRAW'in 2. yüzü kurcalamayı severim.. corel değişime müsait bir program CorelDRAW'in 2. yüzü
teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
coreldrawin, yuzu