corelDRAWx4'te kopyalama,kaydetme ve yazdirma islemi yapamiyorum

Forum Kullanımı - corelDRAWx4'te kopyalama,kaydetme ve yazdirma islemi yapamiyorum Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaslar hepinize selamlar. Yeni uye oldum fransadan katiliyorum klavyemde bazi turkce harfler olmadigindan duzgun yazamiyorum simdiden ozurler; problemim su coreldrawx4 kullaniyorum isletim sistemim vistaydi xp ye cevirdim ...

Konu Kapatılmıştır
istanbullu67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

istanbullu67

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 27-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaslar hepinize selamlar. Yeni uye oldum fransadan katiliyorum klavyemde bazi turkce harfler olmadigindan duzgun yazamiyorum simdiden ozurler; problemim su coreldrawx4 kullaniyorum isletim sistemim vistaydi xp ye cevirdim cunku vista coreldrawi bloke etti ne yazdirabiliyorum ne kopyalayabiliyorum nede kaydedebiliyorum simdi xp deyim gene ayni problemim devam ediyor. Bazi arkadaslar XP iyi yuklenmediginden dolayi yapiyor olabilir diyorlar ama kendi original sisteminde bile ayni sorunu yapti. Birara "yapmak istediginiz islemle ilgili dosyalar olmadigindan isleminiz gecersiz kilinmistir" diye bir mesaj yollamisti sistem. Ne yapacagimi bilemiyorum eger bir bilgisi olan arkadas varsa yada onerisi cok sevinirim. Tesekkurler
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

broken_wings isimli Üye şimdilik offline konumundadır

broken_wings

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 27-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dostum orginalleştirmeyle alakalı bir durum..Sisteminle alakası yok.Doru serial yada cracki bulman gerek.Kuvvet ihtimal warez..Bu sitede bulamazsın..
istanbullu67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

istanbullu67

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 27-10-2008 #3
cok tesekkur ederim yardiminiz icin.peki bana site adi vermeniz mumkunmu bir sakincasi yoksa
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-10-2008 #4
1- warez yasak üzgünüz
2- konu neden "forum kullanımında" sizce mantıklımı

lütfen sadece legal paylaşım ve sorunlar için sitemizi ziyaret edin
Konu Kapatılmıştır

Tags
coreldrawx4te, islemi, kaydetme, kopyalama, yapamiyorum, yazdirma