Corel'e nerden başlamalıyım?

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel'e nerden başlamalıyım? ...

ibrahim_Esat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ibrahim_Esat(25)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 18-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar corel programını ilk defa açtım önüme neler çizmeliyim neler yapmalıyım söyleyin arkadaşlar önerileriniz 15 günde bu programı biliyor olmam lazım her gün anlatıcam şunu öğrendim bunu öğrendim diye ilk olarak ne yapmalıyım ??
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist(31)

Grafiker / İzmir

Alt 18-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
valla aklına ne geliyosa çiz.

özeliikle logo çizmeye çalış derim. ölçülü vektörler çiz.

bunların haricinde al eline bi kartvizit aynısını yapmaya çalış. biraz dergi broşur kurcala. orada gördüklerini acaba nasıl yapılır mantığıyla sende çizmeye çalış. ne kadar çok pratik yaparsan senin için o kadar iyi.

birde ellerini kısayollara alıştır derim.
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 18-06-2009 #3
Draw

derslerden başlayabilirsiniz

Corel Draw Dersleri
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 18-06-2009 #4
merhabalar corel programını ilk defa açtım önüme neler çizmeliyim neler yapmalıyım söyleyin arkadaşlar önerileriniz 15 günde bu programı biliyor olmam lazım her gün anlatıcam şunu öğrendim bunu öğrendim diye ilk olarak ne yapmalıyım ??
15 günde bende şöfor olmayı öğrendim.. 16 günde duran bi arabaya çarptım ve hala anlatıyorum...

Eğer bu şekilde bir amacın varsa lütfen vazgeç.. Şahsım adına söylüyorum en ufak yardımda bulunmam...
Bu mesajdan alıntı yap
grafist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist(31)

Grafiker / İzmir

Alt 18-06-2009 #5
ben sabah sabah yanlış anlamışım galiba. ben programı biliyorsun ve çizecek bişeyler arıyorsun sandım.

programı ilk defamı açıyorsun. hiç kullanmadın daha önce. yani ilk defa coreli açtın ve direkt çizmeye başlayacaksın.

sana bu durumda tek tavsiyem olur. kapat coreli Corel'e nerden başlamalıyım? bu forumda 8 - 10 yıldır kullananlar var hala öğrenemiyorlar.

onur hocam sende afedersin. konuya çok dikkat etmemişim.
Bu mesajdan alıntı yap
ALİ KARAKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ALİ KARAKAN

Eğitimci / Şanlı urfa

Alt 18-06-2009 #6
iKİ YILDIR COREL ÜZERİNDE ÇALIŞIYORUM, HALA YENİ ŞEYLER ÖĞRENİYORUM DOSTUM. 15 GÜNDE BÖYLE KOMPLİKE BİR PROGRAMI ZOR ÖĞRENİRSİN. öNCE COREL DRAW DERSLERİNİ TAKİP EDEREK BAŞLAYABİLİRSİN.
Bu mesajdan alıntı yap
ibrahim_Esat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ibrahim_Esat(25)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 18-06-2009 #7
öncelikle şunu belitrmediğim için özür dilerim 15 günde mesela simgelerin yerlerini ne işe yaradıkalrını öğrenmem lazım temel seviye de yani yanlış anlaşıldık
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 18-06-2009 #8
Doğru yerdesin ne istiyorsun Corel'e nerden başlamalıyım?
Sitedeki dersleri incelemeye başla
Bu mesajdan alıntı yap
cumali12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cumali12

Grafiker / Adana

Alt 18-06-2009 #9
arkadaşlara katılıyorum. corel çizim programları arasında öğrenmesi en kolay program tabi15 günde öğrenecek kadar değil. ama büyük ilgiyle buradaki dersleri takip edersen emin ol ki çok şey öğrenirsin. ben çok şey öğrendim ve hala öğreniyorum. iyi çalışmalar.saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
graphicer01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicer01(26)

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 23-06-2009 #10
15 günde öğrenilecek bişey deil ki ... ben psyi 15 günde öğrenemedim 20 gün oldu corelin mantığını çözdüm ps piksel tabanlı bi program corel ise çizim programı ... Şuan ps ile bazı şeyleri kıyaslıyorum da ps bana daha kolay gelioo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları