coreli ai yaparken sorun

Corel Draw - coreli ai yaparken sorun ...

coreli ai yaparken sorun
coreldeniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

coreldeniz

Eğitimci / Adıyaman

coreli ai yaparken sorun

Alt 18-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ben corel 11 kullaıyorum bir broşur tasarladım içinde yazılar çizimler ve resimler var şimdi ben bunu ai cs 5 e çevirmek istiyorum ama biyerde yanlış yapıyorum heralde 60-70 tane eps dosyası yanında 1 tanede ai dosyası oluşuyor o ai de hata veriyor bu neden olur sizce.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ben corel 11 kullaıyorum bir broşur tasarladım içinde yazılar çizimler ve resimler var şimdi ben bunu ai cs 5 e çevirmek istiyorum ama biyerde yanlış yapıyorum heralde 60-70 tane eps dosyası yanında 1 tanede ai dosyası oluşuyor o ai de hata veriyor bu neden olur sizce.

dosyayı buraya bir yükleyin birde biz bakalım olurmu? yardımcı olabilmek adına
Bu mesajdan alıntı yap
coreldeniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

coreldeniz

Eğitimci / Adıyaman

Alt 23-05-2011 #3
uğraştımda yükleyemedim aslında dosya çokta önemli değil çünkü aynı sorun bütün corel dosyalarımda oluyor ben şu export dedikten sonra gelen pencerelerde yenlış bir seçim yapıyorum heralde yada yanlış bi yer tıklı geliyor
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-05-2011 #4
uğraştımda yükleyemedim aslında dosya çokta önemli değil çünkü aynı sorun bütün corel dosyalarımda oluyor ben şu export dedikten sonra gelen pencerelerde yenlış bir seçim yapıyorum heralde yada yanlış bi yer tıklı geliyor

Tüm Corel Draw Kullanıcı Arkadaşların Dikkatine !

yukarıda ki konuyu bir inceleyin, import / export olayı için oldukça önmelidir...

şimdiden kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap