coreli hızlandırma

Corel Draw - coreli hızlandırma ...

coreli hızlandırma
ankuyumreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ankuyumreklam

Grafiker / Ankara

coreli hızlandırma

Alt 24-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

:sleepy:arkadaşalar formda ilgili konulara baktım denilenlerin hepsini yaptım hatta pc format attım nete bağlanmadan corel dosyalarımı açtım hala yavaş açılıyor hızlandırmak için ne yapmalıyım pc özellikleri iyi sorun coreldemi acaba lütfen çıldırmadan sorunu çözülsün yardımlarınızla:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(45)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

bilgisayarın özellikleri ile alakalı bir konu

Alt 24-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
:sleepy:arkadaşalar formda ilgili konulara baktım denilenlerin hepsini yaptım hatta pc format attım nete bağlanmadan corel dosyalarımı açtım hala yavaş açılıyor hızlandırmak için ne yapmalıyım pc özellikleri iyi sorun coreldemi acaba lütfen çıldırmadan sorunu çözülsün yardımlarınızla:
bilgisayarın özellikleri nedir corelde tools menüsünden memory kısmına gelerek ram miktarını %45'e çıkart mesela birde bilgisayarın özellikleri ile alakalı hızlı açılım birde elindeki programa bağlı bende corel x4 5 saniyede açılırken corel 12 10 saniyede açılıyor mesela
Bu mesajdan alıntı yap

ankuyumreklam

Grafiker / Ankara

Alt 24-11-2009 #3
pc özellikleri ntel dua e8400 3,000ghz 4 gb rem ati radeon 512 mb ekran kartı var
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(45)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

bilgisayarın özellikleri iyi

Alt 24-11-2009 #4
pc özellikleri ntel dua e8400 3,000ghz 4 gb rem ati radeon 512 mb ekran kartı var
corel tools menüsüne gel optionsa gir oradan workspace menüsüne gir orada memory ayarları var onu %45 veya % 50 yap tekrar dene
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-11-2009 #5
Forumda konuyla ilgili denilenlerin hepsini yaptın ve hala hızlanamadın mı??? Tek tek tüm konulara girip yapılan yorumların hepsini okudun mu? Ve bunların hepsini denedin düzelmedi öyle mi? Enteresan bir durum.

Bende de aynı sorun vardı. Bir dünya sitenin bir dolu forumuna girdim. Bir yerlerde bir yama önermişler. Yanlış hatırlamıyorsam sitenin adı coreltürk gibi birşeydi. Yamayı indirdim, sorunsuz ve gayet hızlı çalışıyor. Sadece hala anlayamadığım birşey var. CoreldrawX4 yazısının hemen yanında parantez içinde "not for resale" yazısı var.
Bu mesajdan alıntı yap

ankuyumreklam

Grafiker / Ankara

Alt 24-11-2009 #6
öyle yaptımda dahada fazla kastı
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(45)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

bilgisayarında bir problem olabilirmi

Alt 24-11-2009 #7
Forumda konuyla ilgili denilenlerin hepsini yaptın ve hala hızlanamadın mı??? Tek tek tüm konulara girip yapılan yorumların hepsini okudun mu? Ve bunların hepsini denedin düzelmedi öyle mi? Enteresan bir durum.

Bende de aynı sorun vardı. Bir dünya sitenin bir dolu forumuna girdim. Bir yerlerde bir yama önermişler. Yanlış hatırlamıyorsam sitenin adı coreltürk gibi birşeydi. Yamayı indirdim, sorunsuz ve gayet hızlı çalışıyor. Sadece hala anlayamadığım birşey var. CoreldrawX4 yazısının hemen yanında parantez içinde "not for resale" yazısı var.
"satış için değil" demek yani bazı firmalar için denemek için bir nevi ücretsiz dağıtılan sürümdür
öyleyse programın orjinalmi orjinal değilse orjinal sürüm edin veya bilgisayar özelliklerini bir kontrol et şu virüste bilgisayarına bulaşmış olabilir win heur32 veya herrs virüsü (bu virüs tüm makineye bulaşarak sistemin aşırı yavaşlamasına neden olan bir virüstür ve hdd aşırı bir yer kaplamaya neden olarak hdd şişmesine neden olmaktadır: eğer böyle bir vüirüsün var ise temizleme yöntemi dosyası word formatında:
RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-11-2009 #8
Bahsettiğim şey "patch clol" diye bir makro. Araştır indir bunu. Hatta dediğim siteye gir orada ayrıntılı olarak anlatıyor ne yapacağını.
İşteki diğer bilgisayarlarda da denedim. Hepsinde hızlandırdı. İnşallah olur.
Bu mesajdan alıntı yap

ankuyumreklam

Grafiker / Ankara

Alt 24-11-2009 #9
önerilerinizi için teşekürlr hemen deneyim sonucu bildiririm
Bu mesajdan alıntı yap
Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 24-11-2009 #10
Bahsettiğiniz makro bu sitede var, yanılmıyorsam bu başlık altında ilgili makro yüklenmiş.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
clol patch, exe patch clol, patch clol, patch clol exe, patch exe clol