corell drawdw vignette transparan yapma

Corel Draw - corell drawdw vignette transparan yapma Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var. daha önceden sürekli kullandığım creative--vignette seçeneğinde artık transparan yapamıyorum bunun nedeni ne olabilir yardımcı olabilecek varmı...

serap2064 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serap2064

Grafiker / Denizli

Alt 14-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var. daha önceden sürekli kullandığım creative--vignette seçeneğinde artık transparan yapamıyorum bunun nedeni ne olabilir yardımcı olabilecek varmı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 19-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var. daha önceden sürekli kullandığım creative--vignette seçeneğinde artık transparan yapamıyorum bunun nedeni ne olabilir yardımcı olabilecek varmı
Hangi sürümü kullandığınızı belirtmemişsiniz fakat CorelDRAW'ın güncel sürümü olan X6.3'te böyle bir hata var ve hata raporu Corel geliştirici ekibine bildirildi. Yayınlanacak olan ilk güncelleme ile sorunun giderilme olasılığı çok yüksek. Yeni güncellemeyi bekleyin...
Bu mesajdan alıntı yap