corelle ilgili soru

Corel Draw Dersleri - corelle ilgili soru Sponsorlu Bağlantılar corel öğrenmeye yeni basladım basit olan bircok seyi yeni öğreniyorum sizin için cok kolaydır bunu yapmak ama ben bulamadım yardımcı olursanız sevinirimyeni sayfa actıgında ekranın sol tarafında bulunan ...

corelle ilgili soru
hasretimsana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasretimsana

Grafiker / Kayseri

corelle ilgili soru

Alt 10-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

corel öğrenmeye yeni basladım basit olan bircok seyi yeni öğreniyorum sizin için cok kolaydır bunu yapmak ama ben bulamadım yardımcı olursanız sevinirimyeni sayfa actıgında ekranın sol tarafında bulunan işaretleri yanlıslıkla kaybettim (ok işareti kare vb) olanları tekrar nasıl geri getirebilirim cvplarsanız sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
"window - toolbars" yapın. Açılan pencerede "toolbars", "menubar", "statusbar",vs... (artık hangilerini kullanacaksınız) işaretleyin.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

hasretimsana

Grafiker / Kayseri

Alt 10-08-2010 #3
tesekkürler yanlız üste geldi hepsini denedim menüyü buldum fakat eskisi gibi yan tarafa gelmiyor
Bu mesajdan alıntı yap

hasretimsana

Grafiker / Kayseri

Alt 10-08-2010 #4
tesekkürler yanlız üste geldi hepsini denedim menüyü buldum fakat eskisi gibi yan tarafa gelmiyor
Bu mesajdan alıntı yap