corelTRACE'de fotoğrafı-resmi VECTOREL HALE GETİRME ve FOLYO MAKİNASINDA KESTİRME FOR

Corel Draw - corelTRACE'de fotoğrafı-resmi VECTOREL HALE GETİRME ve FOLYO MAKİNASINDA KESTİRME FOR ...

corelTRACE'de fotoğrafı-resmi VECTOREL HALE GETİRME ve FOLYO MAKİNASINDA KESTİRME FOR
dgul79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dgul79(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Everlost isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Everlost(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Nerde bu Sketch corelTRACE'de fotoğrafı-resmi VECTOREL HALE GETİRME ve FOLYO MAKİNASINDA KESTİRME FOR
Bu mesajdan alıntı yap

dgul79(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-09-2008 #3
bu corel 7 8 9 10 11 ve 12 de yapılabiliyor..x3 ve x4 de malesef yok
Bu mesajdan alıntı yap
mustmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustmaster

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 10-09-2008 #4
corel 12 kullanıyorum ama trade skecth die bişey bulamadım malesef :s
Bu mesajdan alıntı yap
tolga_laila isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolga_laila

Grafiker / İstanbul

Alt 11-09-2008 #5
Konu bayağı eskı ama bi noktaya değinmekte yarar var o kesılen folyoları ayıklayacak birisi varmı acaba?
Bu mesajdan alıntı yap

dgul79(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-09-2008 #6
ayıklayacak biri var oda BENİM..neden sensin diyceksin çünkü onu yapıp ayarlıyacak zeka ve ustalık gerektirir..şuana kadar yaptıtığım resimlerin haddi hesabı yok.bi çok müşteriye yaptım..folyo kesim ve uygulama işinde yani (reklam sektörü )işinde 12 senelik tecrübem var..ve ben corelDrawın ilk versiyonundan başladım ve ilk versiyonunda cd si hala bende mevcut..corel_5 corel_6 ve corel _7
Bu mesajdan alıntı yap
dsnreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dsnreklam

Grafiker / Antalya

Alt 21-09-2008 #7
anlayana sivrisinek misali işine yarayan için çok faydalı bir olay saolasın kardeşim
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
coreltracede, folyo, fotoğrafıresmi, getirme, hale, kestirme, makinasinda, vectorel