CorelX4 renk paletimin rengi çok açıldı yardım..

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - CorelX4 renk paletimin rengi çok açıldı yardım.. ...

unutmabeni isimli Üye şimdilik offline konumundadır

unutmabeni

Grafiker / İzmir

Alt 20-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar corel de renk paletim acayip bi renk aldı birden bire neden acaba renkler çok açık rengi ve ayrıca tasarımlardaki renkleride kafasına göre değiştiriyor kontrol ettim CMYK renk paleti kullanıyorum ama renklerin rengi çok açık aşağıdaki resimden de görebilirsiniz..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafiker1974 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker1974

Grafiker / Antalya

Alt 21-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tools > Color Management komutu ile color management penceresini aç. Ortadaki RGB logosundan monitör resmine giden oka tıkladığın zaman düzelmesi gerekir. Ayrıca diğer oklarla da oynayarak renkleri takip edebilir, doğru ayarı buradan yakalayında ok deyip kapatıp çıkarsın.
Bu mesajdan alıntı yap
unutmabeni isimli Üye şimdilik offline konumundadır

unutmabeni

Grafiker / İzmir

Alt 21-03-2010 #3
Tools > Color Management komutu ile color management penceresini aç. Ortadaki RGB logosundan monitör resmine giden oka tıkladığın zaman düzelmesi gerekir. Ayrıca diğer oklarla da oynayarak renkleri takip edebilir, doğru ayarı buradan yakalayında ok deyip kapatıp çıkarsın.
sorun çözülmüş değil, zannedersem orayala alakası yok..
Bu mesajdan alıntı yap