Corelx5 beta sürümü cıkmıstır

Corel Draw - Corelx5 beta sürümü cıkmıstır Sponsorlu Bağlantılar DAHA ISTERSENIZ GONDERIRIIM COREL X5 CIKMISTIR[IMG] [/IMG]...

unalank isimli Üye şimdilik offline konumundadır

unalank(39)

Hiç Biri / Ankara

Alt 23-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

DAHA ISTERSENIZ GONDERIRIIM COREL X5 CIKMISTIR[IMG]Corelx5 beta sürümü cıkmıstır[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

katalizor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

katalizor

Grafiker / Kütahya

Alt 24-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
beta sürümü olmasın bu ? daha çıkmadı diye biliyorum ben ama ?
Bu mesajdan alıntı yap
firkete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firkete

Grafiker / İzmir

Alt 24-11-2009 #3
betasını indirdim deneme amaçlı kurdum. Gözüme çarpan en büyük özelliği sayfadaki renklerin tamamını gösteren bir pencere döküman palet bir diğeri ise mesh lerde. İstenen mesh noktaları şeffaf yapılabiliyor. Artistic media ya yeni fırçalar eklenmiş. Corel 4 deki bir hata giderilmiş. texlerin Control tuşuna basarak numerik keylerle büyültme - küçültme tekrar aktif olmuş. Corel 4 de varmıydı dikkatimi çekmedi table diye ayrı bir başlık açılmış. Çizilen her kareyi ayrı ayrı işleyebiliyorsun.

ancak bir sorun hala devam ediyor. Linkli olarak çağrılan resimlerin yeri değiştiğinde daha sonra tekrara tanıtma imkanı yok. Çaresiz resimleri ya tamamen embetleyeceğiz yada tekrardan lik vererek importlayacağız. sanırım 2 yeni çizim özelliği eklenmiş. Birde yeni pattern leri unutmamak lazım. Benim gözüme takılanlar bunlar.
Bu mesajdan alıntı yap
firkete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firkete

Grafiker / İzmir

Alt 24-11-2009 #4
file/collect for output diye bir özellik eklenmiş. Basit olarak yaptığım denemede linkli dosyaları sorunsuz tanıdığının gördüm. Bnece en önemli özelliği bu.
Bu mesajdan alıntı yap
josef29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-11-2009 #5
link varmı link...
Bu mesajdan alıntı yap
K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 25-11-2009 #6
CorelDRAW X5 beta 3 bir şekilde dışarı sızmış. Fakat dikkat edin, Corel beta grubu dışındaki beta dosyaları virüs içeriyor olabilir. Yazılımların portable sürümlerindeki gibi virüsler ilk başlarda tanımlanamasa da sonradan antivirüs yazılımları bu sürümlerde virüs olduğu uyarısı veriyor.
Corel 4 deki bir hata giderilmiş. texlerin Control tuşuna basarak numerik keylerle büyültme - küçültme tekrar aktif olmuş. Corel 4 de varmıydı dikkatimi çekmedi table diye ayrı bir başlık açılmış.
Font büyütme/küçültme kısayol sorunu X4 servis paketlerinin biriyle düzeltilmişti. Table aracı da X4 te gelen yeni bir özellik. CorelDRAW X5'te çok fazla sayıda yenilik yenilik var. Yine de beta sürümünü bir şekilde edinirseniz yüklerken tekrar düşünün.

Henüz resmi olarak X5 çıkmamıştır.
Bu mesajdan alıntı yap
unalank isimli Üye şimdilik offline konumundadır

unalank(39)

Hiç Biri / Ankara

Alt 25-11-2009 #7
evt beta surumu yanlız anlamadıgım beta surmunun lınklerıde mı yasak vermekCorelx5 beta sürümü cıkmıstır
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-11-2009 #8
evt beta surumu yanlız anlamadıgım beta surmunun lınklerıde mı yasak vermekCorelx5 beta sürümü cıkmıstır
Corel grubu x5Beta sürümünü resmi olarak kullanıma sunmamıştır. x5 büyük ihtimal ile illegal yoldan dağıtılmaya başlanmıştır. Bu yüzden bağlantı adreslerini forumda veremiyoruz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap