corelx5 ile neler degişsin istersiniz(windos 7 ile)tabiki

Corel Draw - corelx5 ile neler degişsin istersiniz(windos 7 ile)tabiki ...

josef29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

x5 ile ben illustratör programınında yapılmış herşeyi birebir açamayı isterim ya siz neler isterdiniz??? hayal edemeyecegimz degişimler olucakmış merakla bekliyoruz bakalım uçurcaklar sanırım coreli
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

adul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adul(33)

Fotoğrafçı / Muğla

Alt 21-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
inşallah dediğin gibi olur
Bu mesajdan alıntı yap
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 22-09-2009 #3
abi hata vermesin başka birşey istemiyorum corelx5 ile neler degişsin istersiniz(windos 7 ile)tabiki))
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 22-09-2009 #4
abi hata vermesin başka birşey istemiyorum corelx5 ile neler degişsin istersiniz(windos 7 ile)tabiki))
Ozman napıcaz?... Orjinal alıcaz corelx5 ile neler degişsin istersiniz(windos 7 ile)tabiki KORSAN'A HAYIR.. :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
asikum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asikum

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 22-09-2009 #5
ilk olarak bütün programlarla uyum içerisinde olması lazım renk desen çizim kayıplarımız olmaması lazım sonrasında yapılan çalışmalarda bozukluk yaratmaması renklerde kayıplık olmaması corel i yazıcıya gönderdigimiz de corel de bulunan fotolardaki renk kayıplarının yaşanmaması gazete tasarımını iyi yapabilmek için birçok iyleştirici sebeplerin olması gibi sayabilecegimiz cogu şeylerin corelin düzenlemesi lazım ki çok süper olabilsin ama tek kelimeyle şunu söyleyebilirim ki bir gazete tasarımcısı olarak corelden de vazgeçmem...
Bu mesajdan alıntı yap
grafist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist(31)

Grafiker / İzmir

Alt 22-09-2009 #6
ben CorelX5 de yapılan çalışmaların veri kaybı olmadan düşük versiyonlarda açılmasını isterdim.
Bu mesajdan alıntı yap
uguruzuncelebi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uguruzuncelebi

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 22-09-2009 #7
CorelX5, bmw x5 hızında olmasını isterim.corelx5 ile neler degişsin istersiniz(windos 7 ile)tabiki Çünkü x4 den çok çekiyorum bu sıralar.
Bu mesajdan alıntı yap
sinsi-34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinsi-34

Grafiker / İstanbul

Alt 23-09-2009 #8
hızlı olmasını düşük sistemlerde bile etkin çalışmasını isterim ben...
Bu mesajdan alıntı yap
K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 23-09-2009 #9
ilk olarak bütün programlarla uyum içerisinde olması lazım
Böyle bir yazılım olması çok çok zor bir ihtimal. Corel DRAW tüm grafik yazılımlarından daha fazla diğer yazılımlara destek veriyor halihazırda.

renk desen çizim kayıplarımız olmaması lazım sonrasında yapılan çalışmalarda bozukluk yaratmaması renklerde kayıplık olmaması corel i yazıcıya gönderdigimiz de corel de bulunan fotolardaki renk kayıplarının yaşanmaması
Renk sorunları yaşıyorsanız bu tamamen renk yönetiminizle alakalı. CorelDRAW'da yaptığınız çalışmalarda renk kabı olması mümkün değil. Adobe'den sonra piyasada kullanılan yazılımlar arasında en iyi renk yönetimi yapan programdır CorelDRAW.

çogu şeylerin corelin düzenlemesi lazım ki çok süper olabilsin ama tek kelimeyle şunu söyleyebilirim ki bir gazete tasarımcısı olarak corelden de vazgeçmem...
Gazete, dergi gibi tasarımlar için tipogrofi konusunda CorelDRAW çok gelişti. Her ne kadar Indesign ya da QuarkXpress kadar olmasa da X4 sürümü gerçekten de bu konuda olgunlaştı.

Ben daha çok mesh fill ile ilgili geliştirmeler bekliyorum. Seperation preview ve gelişmiş outline seçenekleri bekliyorum. Gerisini zaten hayal edemiyorum. Bakalım neler değişecek.

Yusuf, bu arada dün akşam CDGS X5 için beta testerlar seçildi. Bu sefer çok sayıda ve çok farklı ülkelerden beta tester var. Bu durum, yeni sürüm piyasaya sürüldüğünde en az hatayla kullanıcıların karşısına çıkma şansını artırıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
vul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vul

Baskıcı / İzmir

x5 te font sorunu devam edecekmi

Alt 24-09-2009 #10
ben acemi bi grafikerim hala corel 12 kullanıyorum gerektigi zaman x4 acıyorum
benımgıbı acemıler ıcın en onemlı sorun font arama.
fontları cızmeye calısmak cok zaman alıyo. 5.000 font yukledım bı fontu bulmam yarım saat surmeye basladı. what the font kullanıyorum oda genelde bulamıyo.
benım gıbıler ıcın font sorununa bı care bulsun (x5) baska bısey ıstemıyorum.h
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları