Corelx5 Text kullanımı

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corelx5 Text kullanımı Sponsorlu Bağlantılar Mrb arkadaşlar sayenizde bu forumdan çok şey öğrendim hepinize çok teşekkür ederim. Şimdiki sorum text ile ilgili 1- Corelde Text ile alan seçip içine yazı yazıyorum ve yazı ...

Corelx5 Text kullanımı
mel_a_nkoli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mel_a_nkoli

Grafiker / İzmir

Dosya22

Corelx5 Text kullanımı

Alt 08-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mrb arkadaşlar sayenizde bu forumdan çok şey öğrendim hepinize çok teşekkür ederim. Şimdiki sorum text ile ilgili

1- Corelde Text ile alan seçip içine yazı yazıyorum ve yazı alanını daraltma yada uzatma yaptığımda Corel hata verip kapanıyor nedeni ne olabilir?

2- Corelde yazının yanına resim eklemek istiyorum ama yazı resme göre şekil alsın istiyorum yani resim alanın ortasına koyulduğunda yazılar etrafını sarsın yada kenara çekildiğinde yazılarda ona oranla diğer tarafa kaysın. Bu nasıl yapılır?

şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

selimbabat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 09-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Üstat programın kapanması pc'nin kapasitesi, programın lisanslı olmaması gibi nedenlerden kaynaklanabiliyor ona birşey söyleyemem ama resmin etrafına yazı yazma olayına gelince:
etrafını yazı ile dolduracağın nesne seçili iken üst tarafta kontür barının solunda ( ekranın ortasına falan denk gelir) bulunan obje ve yazı işareti bulunan kutucuğa tıklarsan aşağı doğru açılacaktır. Oradaki çeşitlerden birini seçip yapabilirsin. En altada değer girip yazı ile objenin mesafesini ayarlayabilirsin kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
mel_a_nkoli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mel_a_nkoli

Grafiker / İzmir

Alt 08-08-2012 #3
geç bir teşekkür olacak ama idare et Corelx5 Text kullanımı çok teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap