corelx6 da text sorunu

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corelx6 da text sorunu Sponsorlu Bağlantılar merhabalar corel x6 kullanıyorum bir broşür hazırlıyorum çoğunu yaptım ürün fiyatı yanına yeni tl simgesini koyup kaydetmiştim.dün akşma pc yi kapattım bugün açtığımda tl simgelerinin hepsi ? işaretine ...

corelx6 da text sorunu
ars72 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ars72

Grafiker / Ankara

corelx6 da text sorunu

Alt 05-08-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar corel x6 kullanıyorum bir broşür hazırlıyorum çoğunu yaptım ürün fiyatı yanına yeni tl simgesini koyup kaydetmiştim.dün akşma pc yi kapattım bugün açtığımda tl simgelerinin hepsi ? işaretine dönmüş düzelmenin bir yolu varmı yardımlarınızı bekliyorum.zamanımda çok yok tekrar baştan yapmak çok zor olacak.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

boramat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

boramat

Eğitimci / İstanbul

Alt 05-08-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
coreli kaydetmeden kapattınız sanırım, bence tekrardan çizmeniz gerekir
Bu mesajdan alıntı yap

ars72

Grafiker / Ankara

Alt 06-08-2014 #3
hayır kaydettim.biraz önce yine bir deneme yaptım kaydettim.ve coreli kapattım.tekrar açtım yine tl simgesi ? işaretine dönmüş
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 06-08-2014 #4
Eğer TL simgelerini font olarak yazdıysanız standart fontu Abaku TL Sym Sans fontudur. Font değişmiştir veya aktif değildir. Fontu değiştirerek düzeltebilirsiniz ...
Bu mesajdan alıntı yap
boramat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

boramat

Eğitimci / İstanbul

Alt 06-08-2014 #5
veya fontu grafik convertleyip kaydedin
Bu mesajdan alıntı yap

ars72

Grafiker / Ankara

Alt 07-08-2014 #6
ben tl simgesini kurdum ürün fiyatının sonuna ctrl+alt T tuşuna basarak tl simgesini yaptım zaten açıklamasındada böyle diyor.normal kaydedip coreli kapattım ve pc yide kapattım.diğersi gün pc yi açtım çalışmayıda açtım ama tl simgesi ? işaretine dönmüş yani font olarak yazmıştım.
şöyle bir yöntem varmıdır acaba ? işarti olan tümünü tek seferde tl simgesine çevirebilirmiyim text bölümünde böyle bir şey varmı.bildiğim kadarı ile word de vardı
yardımlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap