Corporation Imaging

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Corporation Imaging Sponsorlu Bağlantılar Kurumsal Imaj calismasi. Sonradan defter ve folder lari icin cover olarak kullandilar....

Corporation Imaging
tristan78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tristan78

Grafiker / İstanbul

Corporation Imaging

Alt 31-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kurumsal Imaj calismasi. Sonradan defter ve folder lari icin cover olarak kullandilar.

Corporation Imaging
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 31-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
şu çizgileri yaratan direk bi vektörel program warmı acaba? direk açı değerleri verilerek cart diye uygulama yapanCorporation Imaging)
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 31-07-2008 #3
tuttum sade ve şık...kurumsal olmuş gerçekten...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 31-07-2008 #4
Güzel olmuş hocam ellerine sağlıkCorporation Imaging
Bu mesajdan alıntı yap
turkuaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turkuaz

Grafiker / Muğla

Alt 31-07-2008 #5
zucker'e katılıyorum sade ve başarılı
Bu mesajdan alıntı yap

tristan78

Grafiker / İstanbul

Alt 31-07-2008 #6
şu çizgileri yaratan direk bi vektörel program warmı acaba? direk açı değerleri verilerek cart diye uygulama yapanCorporation Imaging)
var... hepsi... 2 tane yamuk yumuk cizgi cizip BLEND yapiyosun Corporation Imaging bayaa bi egzersizden sonra cok iyi seyler cikartabilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 31-07-2008 #7
saolasin tristan biliyorum olayi ama benim sölemek istedigim öyle ugrasmakla degil..yani sanırım kartvizit yapan hazır şablon prg. ler gibi demek istediğim..yoksa o egzersiz kısımlarını yıllar önce aştığıma inanıyorumCorporation Imaging
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 31-07-2008 #8
direk açı ne demek tartışmak lazım tabii:P bu tarz çalışmaların modası geçmiş gibi bir hava sezinliyorum. ilk zamanlar adobe illüstratörle pek güzel karşılandı ama simdilerde parsellendi gibi. rengi çok beğendim ben.
Bu mesajdan alıntı yap

tristan78

Grafiker / İstanbul

Alt 31-07-2008 #9
@creedwar
sanmiyorum ya da en azindan ole bi program bilmiyorum. yani aslinda ole pek aci hesaplamalik bi durum yok aslinda. Illustrator fircalari var bir de bole blend seklinde cizim yapabilecek sekilde. ama onda da kontrol senin disina cikmis oluyor biraz. en azindan renkleri gradient yapamiyosun fircalarda.
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 31-07-2008 #10
direk açı ne demek tartışmak lazım tabii:P bu tarz çalışmaların modası geçmiş gibi bir hava sezinliyorum. ilk zamanlar adobe illüstratörle pek güzel karşılandı ama simdilerde parsellendi gibi. rengi çok beğendim ben.
bazı çalışmalar açılarla yapılıyor dostum umarım biliyorsundur..yani kafandan pen tool (path kalemi) veya Line segmentle çizmeye çalıştınmı geçmişte veya şimdilerde? zor yani ..ve aynı çizgide ritmi kaçırma olasılıığın çok yüksek..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
corporation, imaging