''Could not initialize Photoshop because the scratch disks are full''

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - ''Could not initialize Photoshop because the scratch disks are full'' ...

efehanps isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efehanps

Öğrenci (Grafik) / Mersin

ünlem

Alt 24-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaslar ben photoshop cs3 kullanıyorum yani düne kadar kullanıyordum be bugun bu hatayı aldım ''Could not initialize Photoshop because the scratch disks are full'' yardımcı olursanız cok minnattar kalırım simdiden tessekürler .
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

misek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

misek(36)

Hiç Biri / Samsun

Alt 24-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Disk alanların doluymuş gereksiz dosyaları silip tekrar dene. Photoshop açılamıyor o yüzden.
Bu mesajdan alıntı yap

efehanps

Alt 24-04-2011 #3
eywallah kardesm ya tüm herseyi denedim ''Could not initialize Photoshop because the scratch disks are full'' hiç aklıma gelmedi googleden çevirincede kilitli dosya dio kafam karıstı ''Could not initialize Photoshop because the scratch disks are full'' cok tessekkr ediyorum tekrar
Bu mesajdan alıntı yap
misek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

misek(36)

Hiç Biri / Samsun

Alt 24-04-2011 #4
eywallah kardesm ya tüm herseyi denedim ''Could not initialize Photoshop because the scratch disks are full'' hiç aklıma gelmedi googleden çevirincede kilitli dosya dio kafam karıstı ''Could not initialize Photoshop because the scratch disks are full'' cok tessekkr ediyorum tekrar
Rica ederim ne demek. Beynimizden geldiğince.
Bu mesajdan alıntı yap
ademildec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ademildec

Grafiker / İstanbul

Alt 26-04-2011 #5
Teşekkürler bi yere Kazıdım Bu Bilgiyi..Yakında Başıma Geleceğinden Hiç Şüphem yok ''Could not initialize Photoshop because the scratch disks are full''
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 27-04-2011 #6
Bu uyarıyı program açılırken almışsınız ama bu uyarının birde çalışırken hata veren türü var. Misal dosyayı hazırladınız kaydet dediniz veya başka bir işlem uyguladınız aynı uyarıyı alıp işlemi yapamayabilir veya kaydedemeyebilirsiniz. Bu durumda da Edit menüsünden purge sonra all seçeneğiyle bellekte bir miktar boşluk oluşturabilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bu ufak bilgiyi de hafınıza kazırsanız iyi olur ki sanırım ileride karşılaşacaksınız...
Bu mesajdan alıntı yap

efehanps

Alt 28-04-2011 #7
Tşkr ederm ilgin içinn ZxxxE ''Could not initialize Photoshop because the scratch disks are full''
Bu mesajdan alıntı yap