Crazy Design Logo

Logo Tasarımları - Crazy Design Logo Sponsorlu Bağlantılar Kurmayı düşündüğüm ajans / tasarım stüdyosu için hazırladığım logo. Yorum ve önerilerinizi bekliyorum. Saygılar. Not: Resme tıklayıp büyük halini incelemenizi tavsiye ederim...

Crazy Design Logo
selmanist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selmanist(32)

Eğitimci / Kayseri

Crazy Design Logo

Alt 04-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kurmayı düşündüğüm ajans / tasarım stüdyosu için hazırladığım logo. Yorum ve önerilerinizi bekliyorum. Saygılar.

Crazy Design Logo

Not: Resme tıklayıp büyük halini incelemenizi tavsiye ederim Crazy Design Logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 04-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
şekil gözü anımsattı bana
ancak ortasındaki S'ye anlam veremedim
logo ne tür düşenceler içerisinde tasarlandı açıklar mısınız
mümkün mü bir de renk tercihi kesinlikle yanlış diye düşünüyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-02-2009 #3
Gradient her baskıda aynı sonucu vermez. Bu sebeple özellikle logo gibi kurumun her basılı materyalinde kullanılan bir görsel için gradient sıkıntı oluşturur. Bir atolye kurmayı planlayan kişi ya da kişiler olarak bunu da düşünmelisiniz bence. Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap

selmanist(32)

Eğitimci / Kayseri

Alt 04-02-2009 #4
şekil gözü anımsattı bana
ancak ortasındaki S'ye anlam veremedim
logo ne tür düşenceler içerisinde tasarlandı açıklar mısınız
mümkün mü bir de renk tercihi kesinlikle yanlış diye düşünüyorum
Logoyu lise yıllarında yapmıştım. Gözü anımsatması tamamen farklı bi bakış açısından kaynaklanıyo. Ortasındaki "S" ismimin baş harfi (o dönemde tasarım alanında kendimi tanıtma isteğinden ileri geliyo sanırım. acemilik işte Crazy Design Logo ) Gereğinden fazla ön plana çıktığını yorumunuzdan sonra farkettim. Bunun için teşekkürler Crazy Design Logo Daha dikkatli bakıldığında iki yanındaki "C" ve "D"yi anımsatan şekiller var. Bu da bakış açısıyla ilgili aslında. Renk tercihinin de yanlış olduğunu düşünmüşsünüz. Bu konuda öneride bulunabilirseniz çok sevinirim.

Gradient her baskıda aynı sonucu vermez. Bu sebeple özellikle logo gibi kurumun her basılı materyalinde kullanılan bir görsel için gradient sıkıntı oluşturur. Bir atolye kurmayı planlayan kişi ya da kişiler olarak bunu da düşünmelisiniz bence. Saygılar...
Öncelikle yorumunuz için çok teşekkür ediyorum. Söylediklerinizde haklısınız ve ben de farkındayım. Logoyu Buraya koymayı düşündüğüm için biraz süsleyim istedim Crazy Design Logo Logonun aslında üzeriindeki efektler bulunmuyor. Bunu açıklamasında yazmam gerekiyordu sanırım. Uyarınız için tekrar teşekürler. Crazy Design Logo
Bu mesajdan alıntı yap
ahmet sarıoğulları isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmet sarıoğulları

Grafiker / Çanakkale

Alt 04-02-2009 #5
bu sektör için daha renkli bir çalışma olabilirdi
ayrıca S neyi simgeliyor bağdaştıramadım
isimde değişmeli bence ciddiyet açısından...
Bu mesajdan alıntı yap

selmanist(32)

Eğitimci / Kayseri

Alt 04-02-2009 #6
bu sektör için daha renkli bir çalışma olabilirdi
ayrıca S neyi simgeliyor bağdaştıramadım
isimde değişmeli bence ciddiyet açısından...
Siyah ve metalik gri tonları bende herzaman bir ciddiyet izlenimi uyandırmıştır. Tabi kullanıldığı yere göre de değişir. "S" harfinin açıklamasını yukarıda yazmıştım. Ama sanırım değerli yorumlarınız eşliğinde o "S" ordan kalkıcak Crazy Design Logo Firma ismine gelince aslında bu reklam ajansı değil de tasarım stüdyosu (yani birden fazla bölümü olan endüstriyel tasarım üzerine bi şirket) olarak düşünüldü. Ve piyasada sıra dışı tasarımlar yapan firmaların daha çok ilgi çektiğini tespit ettim. Bu açıdan ciddiyet konusunda size katılmıyorum. Değerli yorumunuz için teşekkürler Crazy Design Logo
Bu mesajdan alıntı yap
Bay.KLANSIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bay.KLANSIZ

Grafiker / İstanbul

Alt 04-02-2009 #7
Bence cok başarılıbir çalışma hizalama problemi var sadece .Tecrübeli bir grafiker degilim hatta grafiker bile degilim sadece ilgi alanım içinde.Ben logoyu gördügümde bende Asaleti saglamlıgı ve gücü hatırlattı dostum.Diger dostların yorumları da gerçekten önemli onlar kurdu olmuş artık olayın.Fakat ben bir müşteri olsam bu logo hoşuma giderdi...
Bu mesajdan alıntı yap

selmanist(32)

Eğitimci / Kayseri

Alt 04-02-2009 #8
Bence cok başarılıbir çalışma hizalama problemi var sadece .Tecrübeli bir grafiker degilim hatta grafiker bile degilim sadece ilgi alanım içinde.Ben logoyu gördügümde bende Asaleti saglamlıgı ve gücü hatırlattı dostum.Diger dostların yorumları da gerçekten önemli onlar kurdu olmuş artık olayın.Fakat ben bir müşteri olsam bu logo hoşuma giderdi...
Çok teşekkür ederim Crazy Design Logo Yorumları mutlaka dikkate alıcam. Kendimi geliştirmem açısından çok önemli.
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-02-2009 #9
http://www.grafikerler.net/kisisel-l...um-t39677.html

Burada beklediğiniz yorumları almadığınız için mi çalışmanızı farklı bir başlık ile tekrar yayınlıyorsunuz?
Saygılar.

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Bu mesajdan alıntı yap

selmanist(32)

Eğitimci / Kayseri

Alt 04-02-2009 #10
http://www.grafikerler.net/kisisel-l...um-t39677.html

Burada beklediğiniz yorumları almadığınız için mi çalışmanızı farklı bir başlık ile tekrar yayınlıyorsunuz?
Saygılar.

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Ve beklenen mesaj da geldi Crazy Design Logo Aynı mesajı site yöneticilerimizden bekliyodum Crazy Design Logo "Kişisel Logo" gibi bi başlıkla konuyu açmıştım ancak yanlış olduğunu sonradan farkettim (benden bir önceki arkadaştan etkilendim herhalde) fakat sonra konuya tekrar girdiğimde düzelt linki de görünmedi normalde çıkıyodu. Bu yüzden doğru başlıkla tekrar açtım. Ve yorum kousunda da doğru başlığın etkisi oldu görüldüğü üzere Crazy Design Logo Uyarınız için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
crazy, design, logo