crd yi psd ye nasıl çevirebilirim ?

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - crd yi psd ye nasıl çevirebilirim ? ...

brendie isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brendie

Webmaster / İstanbul

Alt 16-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben corel bilmiyorum, kullanmıyorum.Ancak .crd uzantılı bir dosyayı corel kurmadan .psd ye nasıl çevirebilirim. Sadece bir çeviri için corel kurmak istemiyorum. Bildiğiniz ufak boyutlu bir program var mı ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

asikum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asikum

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 16-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşım cdr yi psd ye ancak cdr nin içinden çevirebilirsin ama ufak tefek programı yok onun word ün var ama cdr ninki yok ama cdr yi kurmak istemiyorsan dosyayı buraya at ben sana çevirip öyle atayım acilse eger
Bu mesajdan alıntı yap

brendie

Webmaster / İstanbul

Alt 16-08-2009 #3
tşk asikum ben genel kullanım için sordum,saol. şöyle bir çözüm düşündüm .ai olarak kaydedip oradan photoshop a alayım diyorum
Bu mesajdan alıntı yap
ALİ KARAKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ALİ KARAKAN

Eğitimci / Şanlı urfa

Alt 16-08-2009 #4
Arkadaşlar ben corel bilmiyorum, kullanmıyorum.Ancak .crd uzantılı bir dosyayı corel kurmadan .psd ye nasıl çevirebilirim. Sadece bir çeviri için corel kurmak istemiyorum. Bildiğiniz ufak boyutlu bir program var mı ?
Sorunuzu ve aşağıdaki cevabınızı yan yana getirince bir çelişki olduğunu seziyorum arkadaşım. Hem cdr diyorsunuz, programı kurmak istemiyorsunuz, hem de ai olarak kaydederim diyorsunuz. Ben bu işi pek anlamadım. cdr uzantısını coreli kurmadan nasıl ai'ye çeviriyorsunuz bize de anlatın da faydalanalım arkadaşım hayırlı çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

brendie

Webmaster / İstanbul

Alt 16-08-2009 #5
Portable programla ali bey. Portable corel da psd uzantısı yok ama ai var. Bende de illustrator var. Ai olarak kaydedip illustrator de açıp psd ye çeviricem.
Bu mesajdan alıntı yap
MoRiS__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MoRiS__(35)

Grafiker / Bursa

Alt 17-08-2009 #6
eps formatında export edip phtoshop a çekebilirsin. Ancak layer lar tümleşik olacaktır. ben parça parça export edip photoshop ta birleştimeyi tecih ediyorum....
Bu mesajdan alıntı yap