create outlines hakkında

InDesign Soru ve Sorunlarınız - create outlines hakkında Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar, Türkçe el yazısı içeren bir kitap hazırlıyorum. Kullandığım el yazısının sanırım lisans problemi var ve resimdeki gibi bir hata veriyor. Lisanslısını nereden bulacağımı bilsem alıcam ancak o ...

create outlines hakkında
Vinsanity isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Vinsanity

Öğrenci (Diğer) / Ankara

create outlines hakkında

Alt 15-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,

Türkçe el yazısı içeren bir kitap hazırlıyorum. Kullandığım el yazısının sanırım lisans problemi var ve resimdeki gibi bir hata veriyor.

create outlines hakkında

Lisanslısını nereden bulacağımı bilsem alıcam ancak o konuda da fikrim yok.

Şöyle bişey buldum araştırırken, yazıları seçip create outlines dediğimiz zaman yazıları fonttan ayırıyor. Tekrar düzenlenemiyor ama olduğu gibi bırakıyor. Yalnız bu create outline ne kadar kaliteli işlem yapıyor emin olamadım. Create outline yapıp baskıya gönderdiğim zaman, baskıda kayıplar oluşurmu acaba? Bu konuda fikri olan ya da Türkçe el yazısı için kullanabileceğim farklı bir font bilen varsa yardımcı olursa memnun olurum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

5million isimli Üye şimdilik offline konumundadır

5million

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 04-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Konuyu hortlatmak adına bende bu konu hakkında araştırma içerisinde olduğumu belirtmek isterim.
Edindiğim bilgilere göre outlines seçeneği ile sadece fontları convert edebiliyormuşuz.

objekt menüsündeki expand seçeneği ile ise stroke gibi veya bazı effektleri convert edebiliyormuşuz. bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarında bişeyler yazıp bilmeyen arkadaşlara yardımcı olmaları dileğiyle...
Bu mesajdan alıntı yap