Creative Cloud Yardım!

Diğerleri - Creative Cloud Yardım! ...

Creative Cloud Yardım!
FancyDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FancyDesign

Grafiker / Sakarya

Creative Cloud Yardım!

Alt 12-04-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar;

Creative Cloud Student and Teacher Edition 1 yıllık üyelik satın aldım. Kredi kartımdan 35 TL Aylık ödemem çekilmiş olmasına rağmen yaklaşık 1 haftadır programlar aktif olmadı ve hala deneme sürümü kullanmaktayım. Buraya bunu yazma sebebim daha önce satın almış arkadaşlar var ise bana yardımcı olabileceklerini düşündüğüm için.

Konu ile ilgilide bir kaç görsel aldım. Aşağıda inceleyebilirsiniz.

Creative Cloud Yardım!
Creative Cloud Yardım!
Creative Cloud Yardım!
Creative Cloud Yardım!
Creative Cloud Yardım!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

FancyDesign

Grafiker / Sakarya

Alt 13-04-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yardım edecek bir arkadaş ve ya bilgilendirecek biri yokmudur?
Bu mesajdan alıntı yap

FancyDesign

Grafiker / Sakarya

Alt 14-04-2016 #3
Vejdi beye yardımlarından dolayı teşekkür eder saygılarımı sunarım Creative Cloud Yardım!

Kendisi özel mesaj ile bana ulaşarak sorunun çözümünü iletmiştir ve beni büyük bir dertten kurtarmıştır.

SORUNUN ÇÖZÜMÜ İLE ALAKALIDA İZLENECEK YOL ŞUDUR;

C://'ye giriyoruz.
windows/system32/drivers/etc klasöründeki hosts dosyasını "Not Defteri" aracılığıyla açıyoruz. Ve içerisindeki Adobe adı geçen adres, ip ne varsa siliyoruz ve kaydediyoruz. Bilgisayarı Yeniden başlatıyoruz ve sorun çözülmüş oluyor.

Herkese hayırlı günler..
Bu mesajdan alıntı yap