• Creative'den yeni çalışmalar...

Serbest Çalışmalar - • Creative'den yeni çalışmalar... ...

creative.tr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creative.tr

Hiç Biri / Konya

Alt 01-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

msergek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

msergek

Grafiker / İstanbul

Alt 01-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok güzeller, tebrikler. sadece 3. çalışmayı beğenmedim. 4. çalışmada da dumalar çok koyu olmuş gibi PS ise overlay veya opacity ile oynasan daha iyi olur gibi. ama başarılı çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

creative.tr

Hiç Biri / Konya

Alt 01-08-2009 #3
tşk ederim...sizden de şöyle bir kaç çalışma bekliyoruz...hani bizde size yorum yapsak,fenamı olur diye dusunuyorum...
Bu mesajdan alıntı yap

msergek

Grafiker / İstanbul

Alt 01-08-2009 #4
çok enteresan. 17 senedir bu mesleği yapan biri olarak şu ana kadar kırmadan dökmeden naçizane yorumlarda bulunduğum halde aldığım tek cevap (sende yükle çalışmalarını, bizde sana yorum yapalım) • Creative'den yeni çalışmalar...

ego tatmini için yorum yapmıyorum. bilgilerim ve tecrübem dahilinde yorum yapıyorum. işlerimi görmek istersen memnuniyetle sana PM atarım. ama henuz burada paylaşmayı düşünmüyorum. Zaten yaptığım işler en az 3 art director'un ve büyükşehir belediyesi sanat yönetmeni onayı alındıktan sonra basılıyor. o yuzden pek yorum ihtiyacım olmuyor. dediğim gibi illa çalışmalarımı görmek istersen PM den atarım. sorun değil.
Bu mesajdan alıntı yap

creative.tr

Hiç Biri / Konya

Alt 01-08-2009 #5
çok enteresan. 17 senedir bu mesleği yapan biri olarak şu ana kadar kırmadan dökmeden naçizane yorumlarda bulunduğum halde aldığım tek cevap (sende yükle çalışmalarını, bizde sana yorum yapalım) • Creative'den yeni çalışmalar...

ego tatmini için yorum yapmıyorum. bilgilerim ve tecrübem dahilinde yorum yapıyorum. işlerimi görmek istersen memnuniyetle sana PM atarım. ama henuz burada paylaşmayı düşünmüyorum. Zaten yaptığım işler en az 3 art director'un ve büyükşehir belediyesi sanat yönetmeni onayı alındıktan sonra basılıyor. o yuzden pek yorum ihtiyacım olmuyor. dediğim gibi illa çalışmalarımı görmek istersen PM den atarım. sorun değil.
bu denli profesyonel birinin çalışmalarını bir ben değil herkes gormek ister...burası paylasım alanı ise sizinde calısmalarınızı gormek istiyoruz...biliyorsunuz ki burda iyi yorumlardan ziyade,kötü yorumlarda var...sadece sizin bakış açınızı işlernize ne denli yansıttığınızı merak ettim...yanlış anlaşılmışsam affola...
Bu mesajdan alıntı yap
gfb_cnn_1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 01-08-2009 #6
emeğinize sağlık hoş tasarımlar • Creative'den yeni çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap

msergek

Grafiker / İstanbul

Alt 01-08-2009 #7
bu denli profesyonel derken kendimi dünyada bu işi en iyi yapan kişi gibi hissettim. o şekilde anlaşıldıysam ben özür dilerim. o zaman şu tarz bir cevap vereyim. paylaşabileceğim işler maalesef yok. uzun zamandır freelance iş yapmıyorum. yaptığım işleri de buraya koymam ve tartışmaya açmam çalıştığım kurumun anlayışına ters geliyor maalesef. o yüzden ben özür dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap

creative.tr

Hiç Biri / Konya

Alt 01-08-2009 #8
bu denli profesyonel derken kendimi dünyada bu işi en iyi yapan kişi gibi hissettim. o şekilde anlaşıldıysam ben özür dilerim. o zaman şu tarz bir cevap vereyim. paylaşabileceğim işler maalesef yok. uzun zamandır freelance iş yapmıyorum. yaptığım işleri de buraya koymam ve tartışmaya açmam çalıştığım kurumun anlayışına ters geliyor maalesef. o yüzden ben özür dilerim...
bu cevaptan sonra lafımın sonudur,vesselam...

emeğinize sağlık hoş tasarımlar • Creative'den yeni çalışmalar...

Tşk Ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
nob isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nob

Grafiker / Tekirdağ

Alt 02-08-2009 #9
güzel iş çıkarmışsın tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap

creative.tr

Hiç Biri / Konya

Alt 03-08-2009 #10