Creedwar, serbestlerden Chopper

Serbest Çalışmalar - Creedwar, serbestlerden Chopper ...

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 15-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ps, Ai
Ticari amaç yoktur.
Chopper poster..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gulsah_grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulsah_grafik(34)

Grafiker / İzmir

Alt 15-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ulaşcım kardeşim özgün çalışman süper olmuş bunu adını koyalım "karanlığın içindeki sessizliğin bağırtısı olsun" Creedwar, serbestlerden Chopper
şaka biyana çok başarılı tebrik ederim eline sağlık paylaştığın için teşekkürler :yes:
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 15-05-2009 #3
Benimde çok hoşuma gitti kaldır creedwar ı ordan süper bir poster olsun. Odanın duvarına as yada bana ver ben asayım Creedwar, serbestlerden Chopper Tam yeni oda düzenlememe uygun
gerçekten emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 15-05-2009 #4
ulaşcım kardeşim özgün çalışman süper olmuş bunu adını koyalım "karanlığın içindeki sessizliğin bağırtısı olsun" Creedwar, serbestlerden Chopper
şaka biyana çok başarılı tebrik ederim eline sağlık paylaştığın için teşekkürler :yes:
Teşekkürler gülşah..Ama bağırtıya çığırtıya gerek yok..Lakin chooper sevgisi gürültüyü seviyor..

Benimde çok hoşuma gitti kaldır creedwar ı ordan süper bir poster olsun. Odanın duvarına as yada bana ver ben asayım Creedwar, serbestlerden Chopper Tam yeni oda düzenlememe uygun
gerçekten emeğine sağlık
Adı üstünde serbest poster çalışması..Yeni yerinde hayırlısı olur umarımCreedwar, serbestlerden Chopper
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 15-05-2009 #5
Ticari amaçlı olmadığından yorumlamakta zorlandım, para bürümüş gözlerimi Creedwar, serbestlerden Chopper ama bu çalışmada gözlerimi kamaştıran cinsten, beğendim manipüle uygulamalarını, tarz olarak zaten benim sevdiğim tarzta.. odama asardım bekar olsaydım..

Ellerine sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-05-2009 #6
Ulaş'cım..sanki çalışmayı tipografiye doğru götürüyormuşsunda vazgeçmişsin gibi geldi bana..Eğer öyle değilse bile kesinlikle öyle yap bence çok yakışır..

Görsel olarak çalışma çok güzel olmuş yakmışsın caaanım Chopper'ıCreedwar, serbestlerden Chopper Ellerine sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 15-05-2009 #7
Hoş bir serbest çalışma olmuş, eline sağlık Ulaş Creedwar, serbestlerden Chopper
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 15-05-2009 #8
Ulaş emegine sağlık güzel olmuş yanlız üzerinden tipo çalışmasına gidilebilirCreedwar, serbestlerden ChopperCreedwar, serbestlerden ChopperCreedwar, serbestlerden Chopper
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 15-05-2009 #9
Vayy sen neymişsinde haberimiz yokmuş Creedwar, serbestlerden Chopper Neden bizi böyle çalışmalarından mahrum bırakıyorsun Creedwar, serbestlerden Chopper Tembellik yok artık Sürekli istiyorum böyle çalışmalar Creedwar, serbestlerden Chopper
Çok güzel bir çalışma olmuş, harfllerin dökülüşüde çok hoşuma gittti, eline sağlık Creedwar, serbestlerden Chopper
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 15-05-2009 #10
Ticari amaçlı olmadığından yorumlamakta zorlandım, para bürümüş gözlerimi Creedwar, serbestlerden Chopper ama bu çalışmada gözlerimi kamaştıran cinsten, beğendim manipüle uygulamalarını, tarz olarak zaten benim sevdiğim tarzta.. odama asardım bekar olsaydım..

Ellerine sağlık..
Ticari amaç gütmüyorum ama sana satayım ozaman:P Teşekkürler onurCreedwar, serbestlerden Chopper

Ulaş'cım..sanki çalışmayı tipografiye doğru götürüyormuşsunda vazgeçmişsin gibi geldi bana..Eğer öyle değilse bile kesinlikle öyle yap bence çok yakışır..

Görsel olarak çalışma çok güzel olmuş yakmışsın caaanım Chopper'ıCreedwar, serbestlerden Chopper Ellerine sağlık..
Tipografiyi düşünmemiştim aslında..Bitmemiş serbestlerimin tamamında kullandığım sarkmış bir yazı sadece:P Bırakta choopper yaksın zatenCreedwar, serbestlerden Chopper Teşekkürler emine..

Hoş bir serbest çalışma olmuş, eline sağlık Ulaş Creedwar, serbestlerden Chopper
Teşekkürler deniz..

Ulaş emegine sağlık güzel olmuş yanlız üzerinden tipo çalışmasına gidilebilirCreedwar, serbestlerden ChopperCreedwar, serbestlerden ChopperCreedwar, serbestlerden Chopper
Gitsemmi diye düşünüyorum artık sanırım..Ama bırakalım dağınık kalsın böyleCreedwar, serbestlerden Chopper Teşekkürler miray.

Vayy sen neymişsinde haberimiz yokmuş Creedwar, serbestlerden Chopper Neden bizi böyle çalışmalarından mahrum bırakıyorsun Creedwar, serbestlerden Chopper Tembellik yok artık Sürekli istiyorum böyle çalışmalar Creedwar, serbestlerden Chopper
Çok güzel bir çalışma olmuş, harfllerin dökülüşüde çok hoşuma gittti, eline sağlık Creedwar, serbestlerden Chopper
Neyim ben hala bilmiyorum zaten fatoş.Toplantılarda da söylemiştim..Yapılan okadar güzel işler varki daha grafikerim demeye bin fırından fazlası gerekli..

Tembellik kısmında haklısın ama kendime değil işime zaman ayırıyorum sadeceCreedwar, serbestlerden Chopper
Beğenmene sevindim teşekkürler tekrarCreedwar, serbestlerden Chopper
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları