Crysis 2 - Deneme Wallpaper

Deneme Çalışmalar - Crysis 2 - Deneme Wallpaper Sponsorlu Bağlantılar Nasıl Olmuş, Eksikleri Gedikleri ? Buda Bağımsız Çalışmalar :rofl: Yaşım 14...

turkayKaplan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turkayKaplan(19)

Hiç Biri / Kastamonu

Alt 31-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Olmuş, Eksikleri Gedikleri ?

Buda Bağımsız Çalışmalar
Crysis 2 - Deneme Wallpaper:rofl:

Yaşım 14
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mctug isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mctug(31)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Webmaster / İzmir

Alt 31-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
12 Yaşında birini gördüm aynısını yapıyor Crysis 2 - Deneme Wallpaper
Bu mesajdan alıntı yap
Crixus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Crixus

Öğrenci (Diğer) / Eskişehir

Alt 31-01-2012 #3
yaş önemli değil bence önemli olan kimin ne söylediği de değil tabi dış fikirler de öenmli amam insan ne kadar sürede ne kadar yol katettiğinin özeleştirisini yapabilmeli Crysis 2 - Deneme Wallpaper
Bu mesajdan alıntı yap

turkayKaplan(19)

Hiç Biri / Kastamonu

Alt 31-01-2012 #4
Yani? Ben bunları Yaptım Yoğun olarak 2-3 Aydır Photoshop ile uğraşıyorum.

Amacım Resimler Hakkında GÖRÜŞ, Yaş Hakkında Ne yapabilirim ?
Bu mesajdan alıntı yap

mctug(31)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Webmaster / İzmir

Alt 31-01-2012 #5
Photoshop ile yaşını büyütebilirsin mesela Crysis 2 - Deneme Wallpaper Kimliğini değiştir demi . Mantıklı Crysis 2 - Deneme Wallpaper Ben makara yapıyorum ciddiye almanız tuhaf Crysis 2 - Deneme Wallpaper
Bu mesajdan alıntı yap

mctug(31)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Webmaster / İzmir

Alt 31-01-2012 #6
Resim hakkında görüş istiyorsan kuzen " Yaşım 14 " yazma Crysis 2 - Deneme Wallpaper Bizde doğrudan resme odaklanalım demi Crysis 2 - Deneme Wallpaper Çok güldüm akşam akşam ya Crysis 2 - Deneme Wallpaper
Bu mesajdan alıntı yap

turkayKaplan(19)

Hiç Biri / Kastamonu

Alt 31-01-2012 #7
Yaşımı büyütmem veya küçütmem bana (+) bi şey kazandırmaz ki -

Neyse .. Sadece Resim Görüşlerini Almak İstiyorm Crysis 2 - Deneme WallpaperCrysis 2 - Deneme Wallpaper

Yaşı okuduktan sonra resme odaklanamıyorsan senin sorunun .. Ben daha önceden de Bi konuda yaşımı söylemiştim. Böyle Tepki Gelmemişti neden acaba
Bu mesajdan alıntı yap

mctug(31)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Webmaster / İzmir

Alt 31-01-2012 #8
Yaşım 14 iken bilgisayarım yoktu. 15 olunca geldi. Şimdi her şey daha kolay ve ulaşılabilir. Şimdiden bu işte ilerlemek istersen en iyisini yaparsın. Atıyorum ben grafiker olacağım deyip tek bir alanda uzmanlaş derim. En önemlisi bu işin eğitimini alman. Piyasada herkes grafikerim diyor ama eğitim sıfır. Resimler için çok fazla bir şey diyemem çünkü ben grafiker değilim. Grafiker gibi bakamam olaya anlata biliyor muyum ? Ben dışarıdan bir insan olarak bakarım ve ilk gördüğüm an dediğim tek şey " Bu ne böyle ya ". Ama tabi ki de çalıştıkça bizi hayretler içinde bırakan çalışmalarında olacaktır gelecekte. Eline sağlık .
Bu mesajdan alıntı yap

mctug(31)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Webmaster / İzmir

Alt 31-01-2012 #9
" Yaşı okuduktan sonra resme odaklanamıyorsan senin sorunun .. Ben daha önceden de Bi konuda yaşımı söylemiştim. Böyle Tepki Gelmemişti neden acaba "

Açıkçası canım sıkılıyor ve saracak yer arıyorum sanırım. Makara yapayım dedim biraz. Kişisel algılama Crysis 2 - Deneme Wallpaper

Ama bunu dediğin için kişisel olarak algılaman gereken şu ; Yaşını vurgulayıp insanların sana övgü yağdırmasını mı istiyorsun ? " o0o0o0 Çocuğa bakın 14 yaşında ama iyi valla ne güzel yapmış " demelerini mi ? 14 yaşında konçerto yapan var Crysis 2 - Deneme Wallpaper
Bu mesajdan alıntı yap

turkayKaplan(19)

Hiç Biri / Kastamonu

Alt 31-01-2012 #10
hehişte bende bu yorumu istiyom.. Resim hakkında düşünce ne ne eksiği var ne fazlalığı var ? Ben kendime zaten grafikerim demiyorum.. Ama Grafiker Olmak Hayalim..

- Ayrıca Tepki Almadım derken senin "Kafam bozuk saracak yer arıyorum"dan bahsettim
-
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları