cs 5 calısmamızı nasıl cs 3 olarak kaydedebiliriz?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - cs 5 calısmamızı nasıl cs 3 olarak kaydedebiliriz? ...

grafi-yasar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi-yasar

Yrd. Grafiker / İzmir

Alt 15-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ARKADASLAR IYI AKSAMLAR.ben bıraz arastırdım ama bulamadım...indesign için sonuc bulabıldım ama photoshop ıcın bu sorumun cevabını bulamadımda.. CS 5 calısmamızı nasıl cs 3 olarak kaydedebiliriz?simdiden tesekkurler.hepinize iyi çalısmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 16-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
indesign , corel .... vb böyle bir sorun var ama Photoshop CS3-4-5 psd, tiff, jpeg.... kaydettiniz birirleriyle sorunsuz açacaktır; örneğin CS3 kullanıyorsunuz ve psd kaydettiniz CS5 direk acabilirsiniz bunun terside olabilir
Bu mesajdan alıntı yap
grafi-yasar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi-yasar

Yrd. Grafiker / İzmir

Alt 16-11-2011 #3
cevaınız için tesekkurler.ben cs5 kullanıyorum.bir firma için yaptıgım işi karşı taraf cs3 kullanarak acamamısta.oyuzden sormustum.evet,cs3 işi cs 5 acıyor kendimden biliyorum,ama karsı tarafın alt surumunden dolayı acamadıgını soylıyınce sızlerden yardım istemiştim.yinede tesekkur ederim.iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
gtufekli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gtufekli

Webmaster / İstanbul

Alt 17-11-2011 #4
InDesign için bu sorunun çözümü mevcuttur..
Şöyleki;

Siz CS5 te File - Export komutu verdikten sonra Dosya Formatını InDesign Markup (IDML) seçersiniz ve dosyayı bu şekilde dışarıya aktarırsınız.

Karşı tarafta bu IDML dosyasını CS3 ile açabilir..

Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap